Yeni Microsoft Band geliştiriliyor ama...

Microsoft, sevilen cihazının yeni bir sürümü üzerine çalıştığını doğruladı!

Microsoft yeni Band'ı geliştiriyor ama...

Microsoft'un Band'ı tanıtmasının üzerinden neredeyse dokuz ay geçti ve o andan itibaren bu, fitness odaklı giyilebilir teknoloji ürünü için yeni rehberli çalışmalar, bisiklet desteği ve yeni sağlık önerileri gibi yeni özellikler sunan düzenli güncellemeler yayınlanmaktaydı.

Mayıs ayında ortaya çıkan bir haber, Microsoft'un, Band'in varisini geliştirmek için çalışmakta olduğunu ve hatta bu ürünün Haziran ayın tanıtılabileceğini iddia etmekteydi. Tahmin edilebileceği gibi haberin hedefi tutturduğu pek söylenemez ancak Microsoft, Band'in yeni bir sürümünün geliştirilmekte olduğunu doğruladı.

Ancak Windows Central'ın belirttiği üzere Microsoft'tan Kevin Turner, "cihazın üzerinde çalıştıkları" dışında bir açıklama yapmadı. Yani, firmanın bu yeni model için ne gibi yenilikler planladığı hakkında henüz bir bilgi bulunuyor. Yine de cihazın yeni bir sürümünün yolda olduğunu bilmek güzel bir şey.

Levent Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Sevilen cihaz diyorsunuz da kullanani gormedik daha.

@25 Temmuz 2015 01:08 Yurt dısında çok popüler gelse bende alıcağım 10 adet sessor var pilide bir gun gidiyor elmanınki gibi gunun yarısında bitmiyor :)

@25 Temmuz 2015 01:08 Senin gibi bilinçsiz, bilmeden cak cak konuşan marka takıntılı ve sürü psikolojisine sahip olanların yoğun şekilde yaşadığı ülkemize getirmediler de ondan. Değerini bilemeyeceğimizi biliyorlardı; getirmediler. PlayStation'ın adını unutturan, yurtdışında daha yüksek kullanım oranına sahip ama bizim hiç bilmediğimiz Xbox gibi muazzam bir oyun konsolunu da sırf artistlik, koyunluk ve cahillik yüzünden tanıyamadık. Bu teknoloji harikalarını ülkemize getirmemeleri bize müstehak

@25 Temmuz 2015 01:08 Türkiyede pek yok.

Eapıl waç gibi bir fiyaskonun, üzerindeki 2-3 adet sensörle nadir kullanımda şarjının 3-4 saat gitmesine karşı; Microsoft Band'in üzerindeki 12 adet sensör full açık, kesintisiz veri analizi ve bildirimler ile şarjının 2 gün gitmesi farkı ortaya koyuyor. Evet, sadece sevilen değil; hayran olunan bir cihaz Band.

12 sensor yok 10 sensor var. Ben abd den aldım. Muhteşem. Hafif. Şarjı iyi. Parasını dibine kadar hak ediyor. 4,5 yaşındaki kızım bile menüsünü yönetebiliyor

Arkadaş neden getirmiyonuz şunu bu ülkeye ?

Reklamı güzel yapılsa satar

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir