Yeni Nexus 6'da 128 GB'lık seçenek olacak

Yeni Nexus 6, bugüne kadarki Nexus modellerinde görmediğimiz bir yenilikle gelecek!

Yeni Nexus 6'da 128 GB'lık seçenek olacak

Google'ın 29 Eylül'de duyuracağı yeni Nexus modelleriyle ilgili yeni sızıntılar geldi. Gelen bilgilere göre Nexus 5X ve Nexus 6P olarak gelecek olan iki yeni telefon modeli de iddialı olacak gibi görünüyor. Android Police'in haberine göre özellikle Nexus 6P, 128GB'lık depolama kapasitesiyle Nexus cihazları arasında bir ilke imza atacak.

Sahip olduğu özelliklerle Samsung Galaxy S6 gibi 2015'in amiral gemisi cep telefonlarıyla rekabet halinde olacak gibi görünen ve Huawei markasıyla işbirliğiyle gelecek olan Nexus 6P, 32, 64 ve 128 GB'lık depolama seçenekleriyle piyasaya çıkacak. 128 GB'lık depolama kapasitesine ek olarak Samsung Galaxy S6'da göremediğimiz microSD kart seçeneği de telefonla sunulacak olması muhtemel. Eğer bu doğru çıkarsa, Huawei'nin bu modelinde kullanıcılar rahatlıkla 256 GB'a değin kapasite artırımı sağlayabilecekler.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Nexus 4 kullanicisydim, sirf kart destegi olmadigi icin Nexus 5 ve 6 almadim. Gittim Lg G2'nin SD kart destekli Kore icin uretilen F320L 'sini aldim. Guncelleme tamam iyi de kotu kamera, eksik donanim. Nereye kadar?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir