Yılbaşının en eğlenceli anlarını onunla çekin

Yılbaşı akşamının en eğlenceli anlarını yüksek kalitede çekmek ve paylaşmak, bu kameranın işi!

Yılbaşının en eğlenceli anlarını onunla yakalayın

Samsung Electronics, yüksek zumlu WB150F smart fotoğraf makinesi ile kullanıcılara en eğlenceli yılbaşı hediyesini sunuyor. Kullanıcıların fotoğraf çekme, paylaşma ve saklama alışkanlıklarını değiştirecek olan Samsung WB150F, yılbaşı fotoğraflarınızı en iyi kalitede çekmenize ve anında paylaşmanıza olanak tanıyor.

Fotoğraf çekin, anında paylaşın, bulutta saklayın!

Yüksek zumlu Samsung WB150F smart fotoğraf makinesi ile çektiğiniz görüntüleri sabit diske aktarmak için kablolar ile uğraşmak zorunda kalmayacağınız bir yılbaşı hediyesi sunuyor. Otomatik yedekleme fonksiyonu, Samsung Cloud Hizmetleri ve Microsoft SkyDrive'da yer alan ücretsiz veri depolama alanlarından faydalanma gibi özellikler sunan Samsung WB150F ile, yılbaşı fotoğraflarınızı sınıflandırmak ve saklamak çok rahat olacak.

Loş ışıklı partilerde bile en iyi sonucu elde edin

720/30p HD çekim özelliği bulunan Samsung WB150F ile çekilen tüm videoları HD formatta paylaşabilir, Motion Photo (Hareketli Fotoğraf) özelliği ile normal bir fotoğrafta yer alan bir öğeyi canlandırabilir ve karenin içindeki diğer her şeyi durdurabilirsiniz. WB150F'nin çekim şartlarını belirleyen Akıllı Otomatik 2.0 özelliği ile loş ışıklı partilerinizde bile iyi bir sonuç almanız garantileniyor.

Samsung WB150F ile yılbaşında çekeceğiniz en unutulmaz fotoğraf ve videoları, Wi-Fi özelliği sayesinde en hızlı ve kolay şekilde Facebook, Picasa gibi sosyal paylaşım ağlarına yükleyebilir ve e-posta yoluyla sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 18x optik süper zum lensleri bulunan Samsung WB150F, yılbaşının en küçük detaylarını bile yüksek netlikte yakalamanızı sağlayacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Compact bir makinadan çok profesyonele daha yakın özellikler sunuyor. Piyasadaki 1000tl civarındaki yarı profesyonel makinalarla aynı özelliklere sahip hatta artıları bile var diyebilirim. Gerek Kreuznach lensi, 18x optik zoomu, 720p "AVC H264" (MJPG olmaması büyük artı) video kaydı, wifi desteği, profesyonel ayar yapabilme ve fiyatıyla muhteşem bir makina. Bende kampanyadan yeni aldım gayet memnunum çok fazla deneme fırsatım olmadı fakat benden mi kaynaklı bilmiyorum yanlış ayarda yapmış olabilirim ama fotoğraflar biraz karanlık çıkıyor. Yinede alacaklar yılbaşı kampanyalarını kaçırmadan gönül rahatlığıyla alabilirler.

Muhtemelen sizden kaynaklanıyordur.smart(akıllı otomatik) konumunda daha iyi çekimler yapabilirsiniz.Yaklasık 1 aydır kullanıyorum,fakat bir türlü auto backup özelliğini kullanamadım.Daha dorusu yazılımı bilgisayara kurdum fakat ağ kuramadım.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir