Zenec'le alternatif yollar keşfedin

Zenec, özel teknolojisi sayesinde trafik stresini ortadan kaldırıp alternatif yollar sunuyor!

Zenec ile trafikte güvende olacaksınız

Zenec, multimedya teknolojisiyle trafik stresini ortadan kaldırıp sürücüye sunduğu alternatif yollar ile trafikte harcanan süreyi kısaltıyor.

Trafik stresine son...

Trafik sorununun yaşandığı şu günlerde Zenec'in en yeni ürünü ZE-NC3131D; TMC (Trafik Mesaj Kanalı) teknolojisini kullanarak büyükşehirlerde gidilen yol üzerindeki trafik yoğunluğunu gerçek zamanlı algılayıp sürücüye alternatif rotalar sunuyor. Sahip olduğu özel teknolojisi sayesinde trafik yoğunluğu ile ilgili anlık güncellemeler yapabilen Zenec, çok kısa bir zaman aralığında gidilmek istenen güzergâh ile ilgili olarak sürücüyü bilgilendirip, herhangi bir trafik sıkışıklığı durumunda trafiğin daha açık olduğu alternatif rotayı hesaplayarak trafikte harcanan süreyi kısaltmaya çalışıyor...

Zenec ile trafik daha güvenli hale geliyor...

Araç içi multimedya sistemleri konusunda uzman olan Zenec, alternatif rotaları hesaplayarak trafikte harcanan süreyi kısalttığı kadar, trafiği bir o kadar da güvenli hale getiriyor. Bluetooth'la donatılmış Zenec ile araç içerisinde cep telefonunu kullanmadan telefon görüşmeleri gerçekleşiyor. Bu sayede seyir halinde cep telefonu kullanımında doğan trafik kaza riskleri de ortadan kaldırılmış oluyor.

Sunduğu seyir güvenliğinin yanı sıra USB bağlantısını kullanarak iPhone ve iPod ile bağlantıya geçebilen Zenec ile kullanıcı kendi seçtiği albüm kapaklarını ekranda görüp istenilen şarkı rahatlıkla dinleyebiliyor. Güçlü çift radyo alıcısı, otomobil kullanırken en sık rastlanan parazit ve istenmeyen gürültüleri temizliyor. Radyo yolun en zor koşullarında bile ses kesilmeden, parazitlenmeden çalışıyor.

Güneş ışığı ekranı etkilemiyor

Güneş ışığı ekranı etkilemiyor...

Türkçe ile birlikte 28 farklı dilde mönü seçeneği sunan Zenec, otomobillere sonradan eklenmesine rağmen, çok pratik bir şekilde uygulanabiliyor. Yetkili servislerde kısa sürede herhangi bir delme ve ekleme işlemine gerek kalmadan kolay bir şekilde otomobilin ön konsoluna yerleştirilen Zenec, "Optical Bonding" teknolojisiyle güneş ışığında maruz kalınan yansımayı da engelliyor.  Zenec'in bu özel ekranı, yazın özellikle de uzun yolculuklarda sürücülere büyük bir kolaylık ve konfor sağlıyor.

Zenec aracınız ile konuşuyor...

Her araca özel CAN-BUS modülü aracılığı ile çok fonksiyonlu direksiyon kumandasından, çok işlevli yol bilgisayarı ekranına, optik park mesafe sistemine ve klima durum ekranına kadar araç içi sistemler ile kolayca bağlantı kurabilen Zenec,  aracınızın tüm yönetimini, kolay okunabilen mönüleri ile geliştirilmiş dokunmatik ekrandan yapabilmenizi sağlıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

A3 Aracimda 2 haftadir kullaniyorum cok guzel urun Zenec' i herkese tavsiye ederim

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir