Adobe Photoshop CS2 incelemesi Mükemmellik yeniden tanımlanıyor

Adobe Photoshop CS2’nin arayüzü ve araç paletleri, özelleştirilebilir menüler ve çalışma alanları dışında radikal bir yenilik getirmiyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
65
Adobe CS2’nin tamamının kurulması 500 MB’lık boş disk alanı gerektiriyor. CS2’nin arayüzü ve araç paletleri, özelleştirilebilir menüler ve çalışma alanları dışında radikal bir yenilik getirmiyor. Uzun zamandır beklenen yenilik ile artık yazı tipleri araç çubuğunda görülebiliyor. Layer (katman) paletindeki en önemli değişiklikse birden fazla katmanın aynı anda seçilebilmesi. CS2 araç paletindeki yenilikler; Spot Healing fırçası ve Red Eye Removal (kırmızı göz önleme) aracı. SHB ile kaynak seçmeden bozuk bölgeye tıkladığınızda, fırça çevre bölgeleri örnekleyerek otomatik olarak onarıyor. CS2’nin dikkat çeken yeniliği, eski dosya tarayıcılarını iptal eden Köprü Aracı (Version Cue). Tüm CS2 elemanlarından ulaşılabilen bu araç ile dosyaları film şeridi, ön izleme vs gibi değişik şekillerde görüntülenebiliyor. Adobe CS2’nin en çok konuşulan özelliği olan Vanishing Point aracı, kendi diyalog pencereleri ile birlikte geliyor ve çerçeve, düzeltme, fırça ve düzlem tanımlamalarını içeren bir palet bulunuyor. Araç, fotoğraf ve resimlerinizde perspektif düzlemler tanımlamanıza yarıyor. Noise (Karlanma) azaltım filtresi tüm görüntüde etkili oluyor ve renk kanallarına da uygulanabiliyor.
Özetle

Tüm bu yenilikler buzdağının sadece çok küçük bir kısmı.Adobe CS2 verilecek her kuruşu hak ediyor.

Adobe Photoshop CS2 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Adobe Photoshop CS2
Ürün Türü Fotoğraf ve Grafik
CHIP Online Notu 65
Üretici Adobe

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

bende derrginizi her ay alıyorum ben biraz acemiyim bilgisayar konusunda biraz acemiyim şöyle chıp dvd lerde acaba proğramlama ilgili bir proğram koyma şansınız varmı şimdiden teşekkür ederim

peki ben bunu nasıl indirebilrim

güsel de nerden indiriliyor bu

güzel bi program

öncelikle slm bu program çok iyi vallaha indirdim bilgisayarıma çok iyi bir program iyi günler

Sen de yorum yaz