ADOBE PHOTOSHOP CS incelemesi Fotoğrafçılar kaçırmasın!

Photoshop 8'in dikkat çeken özellikleri arasında 16 bit renk derinliğine sahip katmanlarla çalışmaya olanak tanıması birinci sırada yer alıyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
69
Gerçek zamanlı yenilenen ve renkli olarak görüntülenen his-togramlar sayesinde ise artık fotoğraflarınızdaki problemleri daha rahat görebiliyorsunuz. Bicubic'e ek olarak sunulan Bicubic Smoother ve Bicubic Sharper gibi yeni interpolasyon rutinleri sayesinde, resimlerin çok fazla bozulmadan büyütülüp küçültülmesine olanak tanınmış. Elements 2 içinde yer alan Photo-merge aracının da Photoshop'a dahil edilmesi ile kullanıcılar uzun zamandır eksikliği hissedilen panoramik fotoğraf oluşturma özelliğine kavuşmuş oluyorlar. Eğri ve yanlış taranmış fotoğrafları düzelten ve beyaz kısımlarını kırpan Crop And Straighten ve uygulamak istediğiniz filtreleri ön izlemenize olanak tanıyacak filtre galerisi özellikleri ise yazılımın diğer çarpıcı yeniliklerini oluşturuyor. Yazılım, kullanıcıların 81 A, 81B gibi fotoğraf filtrelerini emüle ederek, gerçek hayattan alıştıkları gibi renkleri daha kolay bir şekilde düzeltebilmelerini de sağlıyor.
Özetle

Yeni renk eşleştirme sistemi, gerçek dünyadakine yakın bir lens bula-nıklılığı veren lens blur efekti ve kare olmayan piksel desteği gibi ek özelliklerle, Photoshop CS vazgeçilmez bir fotoğraf düzenleme aracı olmayı sürdürüyor.

ADOBE PHOTOSHOP CS Teknik Özellikleri
Ürün Modeli ADOBE PHOTOSHOP CS
Ürün Türü Fotoğraf ve Grafik
CHIP Online Notu 69
Üretici Adobe

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

iyide nerden indiriliyor
fenerlimuammer1907@hotmail.com

Sen de yorum yaz