AHEAD SOFTWARE NERO 6 ULTRA EDITION incelemesi Hepsi bir arada CD yazma paketi

CD ya da DVD yazıcınızdan daha fazla yararlanabilmek için birden fazla yazılıma mı ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz?

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
79
Ahead'in Nero 6 Ultra sürümü CD yazmadan tutun da hazırlamaya ve oynatmaya kadar tüm ihtiyaçlarınızı tek bir paket altında topluyor.Uygulama paketi içinde Nero Burning ROM yazılımı dışında InCD packet-writing yazılımı, eski sürümlere göre daha fazla geliştirilmiş Nero Vision Express 2 film hazırlama ve düzenleme yazılımı, tamamen yeni bir DVD/film dosya oynatıcısı ve yine kullanıcıların ilk defa tanışacağı BackItUp adlı bir yedekleme yazılımı da yer alıyor. Ayrıca ses düzenleyicisi, CD kabı tasarım yazılımı ve DivX dönüşümü için MPEG4 desteği de yazılımın diğer artılarını oluşturuyor. Eskisine göre çok daha fazla kullanıcı dostu olan uygulama paketi içinde yer alan StartSmart adlı panel yardımıyla, sadece kullanmak istediğiniz uygulamaları görmeniz de mümkün oluyor. Yazılımla birlikte gelen DVD oynatıcısı ise başarılı olmasına rağmen çok fazla gelişmiş değil. Nero Vision Express 2 ve BackItUp’daki sihirbazlarda adımların fazlalığı kullanımı zorlaştırabiliyor.
Özetle

Ahead Software’in CD yazma paketi ihtiyacınız olabilecek tüm uygulamaları birbirlerine kusursuz şekilde entegre edilmiş olarak sunuyor. Ancak bunun karşısında talep edilen ücret hiç de küçümsenecek gibi değil.

AHEAD SOFTWARE NERO 6 ULTRA EDITION Teknik Özellikleri
Ürün Modeli AHEAD SOFTWARE NERO 6 ULTRA EDITION
Ürün Türü Medya Yazılımları
CHIP Online Notu 79
Üretici Ahead

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Güsel olmuş

nerden indiriliyo bu yafffffff

nerden indirilio bende bulamadım

nereden yükleniyor

ya şunu indirmeyi bilen varsa yazsın bir zahmet

eet ya bu nerden indiriliyor.Admin bize bi cvp ver

bi şeyi indiremediniz be

fistada çalışmıyor

YA BIRSEY SORCAM BEN MAXELL DVD ALDIM1-16XSPEED VE KAC CD DENEDIM AMA BILGISAYARDAKI FILMLERI DVD CEKEMEDIM GÜYA MAXELL COK IYIMIŞ... NEYAPACAGIMI BILMIYORUM BI YARDIMCI OLURSANIZ????
NERO START SMART VAR BENDE ORDAN CEKMEK ISTIYORDUM AMA DVD LERDE SORUN VAR BELKIDE

ziyaretçileri kaçırıyorsunuz nerden indiriliyo tarif etseniz yaaa

Sen de yorum yaz