Asus DSL-N12U incelemesi Asus DSL-N12U: Modem

Kolay kurulum ve yüksek performans...

Oynat ASUS Asus DSL-N12U Elektriksel olarak korumalara sahip olan üründe üç yıl bire bir değişim garantisi takdire değer bir yön.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68

Asus DSL-N12U, hızlı ve güvenli bir internet bağlantısına sahip olmak isteyenlere hitap ediyor. 802.11n teknolojisi gereğince, teorik
olarak 300 Mbps hızda kablosuz veri aktarımını destekleyen üründe, sinyallerin evinizin veya ofisinizin tüm odalarına kolaylıkla ulaşabilmesi için iki adet antene yer veriliyor. Antenler gövdeye sabitlenmiş bir yapıda ve 5 dBi gücünde. Kurulum ve kullanımda kullanıcılara sağladığı kolaylıkla öne çıkan Asus DSL-N12U, kullandığınız internet tarayıcı üzerinden kolaylıkla yapılandırılabiliyor. Sunulan güvenlik önlemleri arasında kablosuz ağı açıp kapatmak için fiziksel bir anahtara yer verilmesi de oldukça hoş. USB arabirimi sayesinde yazıcı ve taşınabilir disk gibi donanımları ağ ortamında herkes tarafından kullanılabilir
hale getiren Asus DSL-N12U'da, kablolu bağlantılar için dört adet 10 / 100 Mbps'lik ethernet arabirimi yerini almış durumda.

Özetle

Elektriksel olarak korumalara sahip olan üründe üç yıl bire bir değişim garantisi takdire değer bir yön.

Asus DSL-N12U Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Asus DSL-N12U
Ürün Türü ADSL Modem
CHIP Online Notu 68
Üretici ASUS
Teknik Detaylar
BAĞLANTI ADSL2 / ADSL2+
ETHERNET 4 x 10 / 100 Mbps
YAYIN 802.11n
HIZ 300 Mbps
ANTEN 2 x 5 dBi

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Bunu kullanacak internet bağlantısı var mı?1 mb internete bunu almam,20 mb sınırsız internet olursa neden olmasın

USB si sadece tarayıcı ve yazıcı görüyor. Harddisk paylaşımı olmuyor. En büyük eksikliği bence bu. Bu sebepten ben iade edeceğim bu ürünü.

USB den harici disk desteği var demişsiniz, ürünü satın aldık ama bu özellik yokmuş! satıcı internetten de alınmış olsa açılıp aktif edilen modemi iade de almıyor. ne yapacağız şimdi?

ASUS DSL N12U MODELİ 300MBPS KABLOSUZ-N ADSL2+ 4 PORT MODEM usb çıkışından sadece yazıcı ve tarayıcı bağlayabilirsiniz. Bu ürünün en büyük artısı usb çıkışından çok kablosuz sinyal aralığıdır.

internet giriş hızı nasıl

Sen de yorum yaz