Cosmopolitan Virtual Makeover incelemesi Makyaj uzmanlarının tercihi

Cosmopolitan’ın çeşitli makyaj önerilerinin bulunduğu bu programda birbirinden farklı saç modellerine erişmek mümkün. Yüzlerce model arasından size en uygununu seçmek için tipik bir vesikalık fotoğrafınızı yazılıma aktarmanız yeterli.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
67
Photoshop ile elde edilen zayıflık ve boy uzatma numaralarından sonra bayanlar arasında bilgisayar kullanımı bir hayli yaygınlaştı. Ancak Photoshop gibi uzmanlık isteyen programlardan çok makyaj sonuçlarını ve takıların üzerinde nasıl duracağını merak eden bayanların sayısı da az değil. Cosmopolitan’ın çeşitli makyaj önerilerinin bulunduğu bu programda birbirinden farklı saç modellerine erişmek mümkün. Yüzlerce model arasından size en uygununu seçmek için tipik bir vesikalık fotoğrafınızı yazılıma aktarmanız yeterli. Kısa, asi görünümlü modellerden uzun, frapan görünümlü modellere kadar 375 yapılmış saç modeli ile saçlar hakkında en zengin referanslardan birisi. Birkaç dakika içinde sarışın, kızıl veya esmer olmanız yazılım ile son derece kolay. Program, uzmanların sunduğu saç modeli sırlarına da yer veriyor. Resminizi programa aktardıktan sonra yapacağınız şey yazılım ekranında resminizi oranlamak. Buna ek olarak makyajınıza uyguladığınız yeni renklerin gözlerinizde, yanaklarınızda ve dudaklarınızda nasıl durduğunu görmeniz de mümkün.
Özetle

Ülkemizde bayanların bilgisayar kullanımının yeterince yaygın olmadığını düşünürsek bu tip yazılımların bayan kullanıcıları bilgisayara çekebileceğini tahmin etmek pek de zor değil.

Cosmopolitan Virtual Makeover Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Cosmopolitan Virtual Makeover
Ürün Türü Eğitim Yazılımları
CHIP Online Notu 67
Üretici Cosmopolitan

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Sonuç kısmına katılmıyorum. Düşünmeden çıkarılmış bir sonuç

bence güzel de nasıl yapçaz onu anlatmamışsınız işime yaramadı bi daha görüşemiycez çünkü gelmiycem oki byyy

bu programı aldım sürekli error veriyor, geri iade ettim.

ücretlimi bu program??

Sen de yorum yaz