3COM cRadia Carry CRP-201 incelemesi Her ihtiyaca bir çözüm

Oynat cRadia Carry CRP-201 Dizüstü bilgisayarınızı dizinizin üstünde kullanamıyorsanız cRadia'ya göz atmanızda fayda var.
Soğutmadan ziyade teması engellemesiyle ön plana çıkıyor.
CHIP ONLINE Notu
68
Özetle

Farklı yapısı ve dizüstü bilgisayarı gerçek anlamda dizinizin üstüne yerleştirmenizi sağlamasıyla cRadia Carry yenilikçi ve başarılı.

Dizüstü bilgisayarınızı dizinizin üstünde kullanamıyorsanız cRadia'ya göz atmanızda fayda var.

Dizüstü bilgisayarınızı ısınmasından şikâyetçiyseniz ve cihazı gerçekten de dizinizin üzerinde kullanıyorsanız cRadia Carry CRP-201, soğutma konusuna farklı yaklaşımı ile bu sorununuza bir cevap olabilir. 7 ila 17 inç dizüstü bilgisayarlarla kullanılabilen bu dizüstü soğutucu, polimer yapısı ve kumaş kaplamasıyla sıradan plastik soğutuculardan ayrılıyor. Zira yumuşak yapısı ile ürün tam anlamıyla "diz üstü" için tasarlanmış. Üzerinde bir adet fan bulunan ürün USB girişi yardımıyla çalışıyor ve kablo kalabalığı yapmamak için de makaralı bir sistem kullanıyor. Bu sayede işiniz bitince kolayca katlayıp, ergonomik tasarımı ile kolay bir şekilde taşıyabiliyorsunuz. cRadia Carry CRP-201 500 gram ağırlığı ve 50mm çift yönlü soğutma paneli ile bilgisayarınızın ateşini düşürmek için reçeteye yazabileceğimiz ürünlerden. 0,5W enerji ile çalışan ürün, köpük yapısı ve rahatça taşımaya olanak tanıyan taşıma sapı ile, 500 gram ağırlığını taşırken hissettirmiyor. Dizüstü bilgisayarınızı, ısıdan dolayı artık masa üzerinde kullanıyorsanız ve bilgisayarınızda yüksek ateşten dert yanıyorsanız, cRadia Carry CRP-201 ile tanışmanızda fayda var diyebiliriz.

3COM cRadia Carry CRP-201 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli 3COM cRadia Carry CRP-201
Ürün Türü Notebook
CHIP Online Notu 68
Üretici 3COM
Teknik Detaylar
Malzeme Polimer + Kumaş
Boyutlar 445mm x 365mm x 73mm
Fan 50mm 50mm, 4100 RPM
Fan gürültü oranı 25,98dB
Uyumlu ürünler 7 ~ 17" Notebook
Ağırlık 500 gr

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

iyi bi ürün hem böylece radyasyonu da önlemiş oluruz.

Sen de yorum yaz

Turhost