Ofis elinizde

Çoklu medya uygulamarında üstün bir performans göstermemesine rağmen hafifliği ve yüksek miktarda belleğiyle işinizi görebilecek bir ürün.

Crea MS2 İnceleme
CHIP Online Notu 68
  • Ses kalitesi
  • Ergonomik tasarım
  • Uygulamalarda yavaşlayabiliyor

Yoğun bir iş temposuna sahipseniz ve üstelik o toplantıdan bu toplantıya koşuşturup duruyorsanız iş bağlantılarınızın hep yanınızda olması ve elektronik postalarınıza dilediğiniz yerden ulaşabilmek sizin için büyük önem taşır. Tabiiki arandığınız zaman ulaşılabilmek te önemlidir. İşte bu yüzden Windows Mobile işletim sistemine sahip Crea MS2 sizin aradığınız telefon olabilir. İnce boyutuyla dikkat çeken telefon 95 gr ağırlığıyla oldukça hafif.Ürünün tam ortasına yerleştirilmiş navigasyon çubuğu harakete oldukça duyarlı. Bu çubuğu kullanırken sağa sola eğmek yerine yanlızca parmağınızı sürtmeniz yeterli oluyor. Gene aynı çubuğu bir tuş gibi kullanarak seçimlerinizi yapabiliyorsunuz. 2 GB'lık kapasitesiyle tüm elektronik postlarınızı rahatlıkla saklayabileceğiniz ürün maalesef fazladan bir kart girişine açık değil. Ürünün üzerinde bulunan 2 MP kamera ise gece çekimlerinde flaş lüksünden yoksun. Ayrıca ürünün üzerinde bulunan 64 MB RAM, bazen arayüzün kullanımında yada uygulamalarda yetersiz kalarak yavaşlamaya neden olabiliyor. Fakat telefonun WAP, e-posta ve Bluetooth özellikleri bu eksikliği biraz da olsa kapatıyor.

Özetle

Çoklu medya uygulamarında üstün bir performans göstermemesine rağmen hafifliği ve yüksek miktarda belleğiyle işinizi görebilecek bir ürün.
Teknik Özellikler
Ürün Modeli Crea MS2
Ürün Markası Crea
CHIP Online Notu
68
Ekran 2.4"inç , 240 x 320 piksel, 65k renk QVGA
Bellek 64 MB RAM
Frekans bandı 850/900/1.800/1900 Mhz
Boyut ve ağırlık 111 x 53 x 12.5 mm 95.47gr
Kamera 2.0 Mp
Diğer WAP, MP3, Video, Bluetooth, Wi-Fi
14/05/2008 tarihli fiyatı 596 YTL (KDV dahil)
Okuyucu Yorumları