Crucial Ballistix Tracer 2 GB Kit incelemesi Hız için

Esnek hız aşırtma performansı ve üzerindeki led'lerle sisteminize güç, kasanıza renk getirecek!

Oynat Crucial Ballistix Tracer BL12864AL 1065 - Bellek Esnek hız aşırtma performansı ve üzerindeki led'lerle hem sisteminize güç hem de kasanızın içerisine renk getirecek bir set.
Belleklerin üzerinde bulunan ışıklar kasanıza ayrı bir hava katıyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Yüksek performans
  • Led'lerle aydınlatma
  • Esnek hız aşırtma
Tüm dünyada tanınan ve ürünlerine güvenilen bir marka olan Crucial, ülkemize Boğaziçi Bilgisayar tarafından getiriliyor. Özellikle yüksek performansında dolayı üst seviye kullanıcıların tercih ettiği bir marka olan Crucial'ın Ballistix Tracer modelini Test Merkezi'mizde inceleme fırsatını bulduk. Ballistix ismi Crucial markasının üst seviye ürünlerinin genel adı. İki adet RAM'den oluşan set, siyah bir PCB'yle kaplanmış. Ayrıca belleğin üzerinde bulunan 8 adet mavi ve kırmızı led'ler, RAM'lerin kullanımına göre yanarak, yan tarafı şeffaf bir kasaya sahip olan veya açık sistem çalışan kullanıcılar için hoş bir görüntü oluşturuyor. Testlerimizde ürünün hız aşırtmaya açık olduğunu gördük. Standart soğutmayı değiştirmeden gecikme hızlarıyla oynayıp 4-4-4-10'a çektiğimizde dahi RAM'ler sorunsuz bir performans ortaya koydu. Daha etkili bir soğutmayla üründen daha yüksek bir performans elde edebileceğiniz tartışmasız. Ayrıca üzerinde pasif soğutma, RAM'lerin aşırı derecede ısınmasını engelliyor.Yavaş yavaş DDR3'lere geçiş yaptığımız bu dönemde DDR2 hala altın çağını yaşamakta ve Crucial sizin için iyi bir tercih olabilir.
Özetle

Esnek hız aşırtma performansı ve üzerindeki led'lerle hem sisteminize güç hem de kasanızın içerisine renk getirecek bir set.

Crucial Ballistix Tracer 2 GB Kit Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Crucial Ballistix Tracer 2 GB Kit
Ürün Türü Bellek
CHIP Online Notu 68
Üretici Crucial
Teknik Detaylar
Bellek tipi DDR2
Kapasite 2 GB (2 X 1.024)
Hız 1.066 MHz
Sınıf PC2 8500
Gecikme 5-5-5-15
Voltaj 2.2v

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

very very good

1200 veya 1333 calısıyomu deneyen varmı

Ben kullanıyorum çok memnunum. Bir de ışıklandırması çok güzel.

2x1 gb 1066 mhz tracer led kullanıyorum 6 aydır thermaltake armor vh6001 kasam var şefaf yan panel görsellik desen mukemmel performans desen o biçim bir o.c tutkunu olarak crucial tartısılmaz yeterli soğutma var ise kasa da dayan voltaja yanarsa yansın tak değiştiriyorlar ömür boyu garanti boğaziçi elektroniğe tesekkurler bu arada crucial i ülkemize kazandırdığı için

asus p5ld2-se anakartta oc ile 800 mhz olarak çalıştırabilir miyim bu ürünü?
E.Atik

bende de var şu an 4 4 4 10 da kullanıyorum aslında 4 4 4 6 da bile kullanırım ama soğutucu gerek kendisinin soğutucusuyla 4 4 4 10 da çok rahat

Sen de yorum yaz