Digitus DA-70010 incelemesi Zahmetsiz aktarım

Oynat Digitus DA-70010 Yenilikçi ürünleriyle tanıdığımız Digitus, Veri Transfer Kablosu ile iki bilgisayar arasındaki veri aktarımına yeni bir boyut getiriyor.
Her iki işletim sisteminin de 32 Bit olması gerekiyor.
CHIP ONLINE Notu
68
  • Tak çalıştır
  • İnternet paylaşımı
  • 64 Bit desteği yok
Özetle

Yenilikçi ürünleriyle tanıdığımız Digitus, Veri Transfer Kablosu ile iki bilgisayar arasındaki veri aktarımına yeni bir boyut getiriyor.

İki PC arasında sadece bir USB kablo ile kolay bağlantı.

Digitus tarafından test merkezimize gönderilen sürücüsüz USB veri aktarma kablosu, iki bilgisayar arasında kolay veri aktarımı için tasarlanmış bir ürün. İki adet standart USB girişi olan ürünü ilk olarak dosya aktarımı yapacağınız iki bilgisayara bağlıyorsunuz. Her iki bilgisayarda da bir CD sürücü simgesi oluştuktan sonra karşınıza otomatik çalıştır penceresi çıkıyor. Buradan iki bilgisayar arasında dosya transferi yapmanıza olanak tanıyan EasyTransfer aracını çalıştırmanız gerekiyor. Programı çalıştırdıktan sonra Remote Host ve Loacl Host olarak bağlı olan iki bilgisayarı da görmeniz ve istediğiniz klasörler arasında dosya transferi yapmanız mümkün. Örneğin bilgisayarınızdan herhangi bir dosyayı aktarmak için Local Host'ta yer alan dosyayı kopyalayıp Remote Host'a yani diğer bilgisayara yapıştırabilir veya benzer işlemi sürükle bırak yöntemi ile de gerçekleştirebilirsiniz. Her iki işletim sisteminin de 32 Bit olması durumunda başarıyla dosya aktarımı yapabildiğiniz cihaz yine iki bilgisayar da USB 2.0 arabirimini kullandığında tatmin edici aktarım hızlarına imza atabiliyor. Son olarak ürünle beraber gelen yazılımın geliştirilmesi gerektiğini de belirtelim.

Digitus DA-70010 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Digitus DA-70010
Ürün Türü USB Aygıtlar
CHIP Online Notu 68
Üretici Digitus
Teknik Detaylar
Arabirim USB 2.0
Kablo uzunluğu 1,50m
Desteklenen işletim sistemleri Windows 2000, XP, Vista
İnternet paylaşımı Sadece Windows 2000 ve XP
Beraberinde gelenler USB kablo, Rehber CD
Diğer LED gösterge

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Ağdan oyun oynanır mı bu cihazla incelemede belirtilmemiş?

Maalesef mümkün değil. Sadece 200 ve XP'de internet paylaşımı mümkün.

200 değil 2000 :D easy transfer derken vistanın easy transferi mi

Arabirim USB 2.0 denmiş te...Bağlanan PC lerden bir tanesi sadece USB 1.0 ı destekliyor ise acaba dosya transferi olabilirmi. Olabilir de hızı mı düşük olur yoksa hiç mi olmaz.. Olayın bu yönünde de bilgi olabilseydi daha iyi olacaktı.

USB 1.1 de olur fkat hız 12 Mbit olacaktır. Yani neredeyse ADSL hızında.

Ağdan oyun oynanır mı bu cihazla incelemede belirtilmemiş?

Sen de yorum yaz

Turhost