DMK Yazılım Solea 2.17 incelemesi Müzik Dinlemek Artık Çok Kolay

Tamamen Türkiye’de hazırlanmış bir müzik otomasyon sistemi olan Solea, 3 ana modülden oluşuyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
75
Yazılımın temel modülünde, müzik listesindeki şarkılar arasında yumuşak bir şekilde geçiş yaparak kesintisiz şekilde oynatma yapabilen bir Player bulunuyor. Ayrıca bu modülde yer alan eşsiz veritabanı sayesinde aklınızdan geçen herhangi bir parçayı sadece 1-2 saniyede bulmanız da mümkün oluyor. Radyo modülünde ise hızlıca yayın listeleri oluşturmak için yine veritabanındanyararlanabiliyorsunuz. İkinci bir ses kartını da destekleyen radyo modülünde böylelikle yayın esnasında her türlü ön dinleme işlemini gerçekleştirmek de mümkün oluyor. Herhangi bir parçanın istenilen saniyesinde otomatik olarak jingle çalınmasına imkan tanıyan yazılım, yayındaki parçaların arasına bir setteki jingle’ları belirli aralıklarla dağıtarak parça geçişlerinde otomatik olarak çalınmasını da sağlayabiliyor. Son modül olan otel modülü ise 4 ses kartına kadar destek vererek aynı anda 4 farklı lokasyona müzik yayını yapmanızı mümkün kılıyor. Modül başka bir PC’den yayına müdahaleye olanak tanıyor.
Özetle

Non-stop müzik çalan radyoların ve kapalı devre müzik yayını yapan otel ve organizasyonların işini kolaylaştıracak çok başarılı bir yazılım.

DMK Yazılım Solea 2.17 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli DMK Yazılım Solea 2.17
Ürün Türü Medya Yazılımları
CHIP Online Notu 75
Üretici Dmk

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Dünya genelinde yazılım ve yazılımcıların kalitesi iyice düşmesine rağmen bu yazılım tam bir usta işi bence. neden yurtdışına pazarlamakta bu kadar yavaşlar anlamış değilim. yazık oluyor.

Sen de yorum yaz