Edifier M3300SF incelemesi Güçlü imaj

Her alanda mükemmel ses kalitesi

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
Yaptığı tasarımlarla red dot ödülüne layık görülen ve 20 bin dolarlık üst seviye ses sistemleri üreten firmaların kendisini rakip olarak gördüğü Edifier, bu ay test Merkezi'mize M3300SF modeliyle konuk oldu. Kaliteli bas sesler için ahşap bir subwoofer ile gelen ürünün hem bas birimi hem de uyduları manyetik korumalı. İki adet 3" uyduya sahip olan M3300SF, özellikle uyduların ince ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Ürünün önünde yer alan abartmalı bas portu ise ses kalitesine doğrudan olumlu etki yapıyor. Kablolu bir kumanda ile kontrol edilen üründe ses açma kapama tuşu ve bir de sessize alma tuşu yer alıyor. Subwoofer'ın arkasında bas seviyesini ayarlayabileceğiniz bir tuş ve kumanda üzerindeki AUX girişi de unutulmamış. Radyo yayınları, iPod, PC, CD çalar ve videolardan çıkan ses ile geniş yelpazede test ettiğimiz M3300SF, her alanda mükemmel ses kalitesi sunarak bizden tam not aldı.
Özetle

Tasarım ve ses kalitesi konusunda çok başarılı işlere imza atan Edifier ,M3300SF ile kalite çizgisini sürdüryor.

Edifier M3300SF Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Edifier M3300SF
Ürün Türü Hoparlör
CHIP Online Notu 85
Üretici Edifier
Teknik Detaylar
Çıkış gücü RMS 12W x 2 + 30W (THD=10%)
Sinyal gürültü oranı >= 85dBA
Giriş hassasiyeti Sağ/Sol: 450mV +/- 50mV
Frekans Aralığı 45Hz - 20K Hz
Bas birimi 6.5", manyetik korumalı, 8Ohm.
Ağırlık 8.3kg

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

gerçekten kaliteli bir sistem(muadillerine göre) subwooferi ahşap malzemeden ayriyeten twetterleride olması bass tiz açısından denge sağlamakta kumandasının olması avantaj kısacası kaliteli bir sistem :)

iyi bi sistem parasını hakediyo bass twitler eşit ağırlıkta kulağı tırmalamıyor işçilik ve malzemesi çok kaliteli

iyi bi sistem parasını hakediyo bass twitler eşit ağırlıkta kulağı tırmalamıyor işçilik ve malzemesi çok kaliteli

son seste bile ses kalitesinden ödün vermiyor. görünümü çok şık , kumandalı olması , bası ben orta düzeyde tutuyorum ve film müzik oyunda gerekeni onun yaptığını düşünüyorum size sadece sesi istediğiniz kadar açmak kalıyor. ilgilenen arkadaşlara tavsiye ederim. parası başta 2+1 e verilir mi diye düşündürsede kesinlikle daha iyisini bulamazsınız. Trgovetss:D

Ürünün mikrofon girişi olduğu söyleniyor. Bunu deneyen var mı ?

Aldım ve 1 yıldır kullanıyorum. Bilgisayar için bu fiyata piyasa da bundan iyisini göremedim. Bilgisayar başında sinema keyfi yaşıyorum.

X600 un muadili mi bu ayni özelliklere mi sahip

Sen de yorum yaz