Edifier MP300 Plus incelemesi Edifier MP300 Plus: Mükemmel tasarım

Yuvarlak hatlara sahip hoparlörleriyle hoş bir görüntü sunuyor

Oynat Edifier MP300 Plus
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
Edifier'ın dizüstü bilgisayarlara yönelik olarak tasarladığı ses sistemlerinin son halkası olan Edifier MP300 Plus, özellikle subwoofer'ı dışında yuvarlak hatlara sahip hoparlörleriyle da hoş bir görüntü sunuyor. Bas ve tiz seslerini ayrı ayrı duyabildiğiniz ürünün her ne kadar zengin kutu içeriğiyle dikkat çekse de Test Merkezimize gelen modelde, kutu içerisinde yer alması gereken şık taşıma kılıfının eksik olması bizi hayal kırklığına uğrattı. Perakende ürünlerde taşıma çantasının da kutudan çıkacağını varsayarsak bu çantanın MP300 Plus'ın taşınmasını daha kolay bir hale getireceğini ve kullanıcılara diledikleri zaman ses sistemini seyahatlerinde yanlarına almalarına imkân vereceğini söyleyebiliriz. İki adet hoparlörüyle yaklaşık 7 Watt RMS güç üretebilen Edifier MP300 Plus, ses şiddetini belirlemek için iki düğmeden faydalanıyor. Bu düğmelere eşzamanlı olarak basıldığında ses sistemi otomatik olarak kendini kapatıyor. Sistemi tekrar çalışır duruma getirmek için ise artı veya eksi butonlarından birine basmanız yeterli oluyor. Sol olarak ürünün 3.5mm jak girişi ile her türlü Mp3 çalar cihaz ile uyumlu olduğunu da söyleyelim.
Özetle

Özellikle tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran MP300 Plus, ses kalitesiyle de gayet başarılı olan bir hoparlör seti.

Edifier MP300 Plus Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Edifier MP300 Plus
Ürün Türü Hoparlör
CHIP Online Notu 68
Üretici Edifier
Teknik Detaylar
Toplam çıkış RMS 3.5W x 2 (THD+N=10%)
Subwoofer RMS 15W (THD+N=10%)
Frekans aralığı L/R 230Hz-20KHz
Sinyal gürültü oranı 85dBA
Giriş 3.5 mm stereo jak
Ağırlık 1.8 kg

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Ben yaklaşık 1 ay önce satın aldım. Abartsız ses kalitesi açısından şimdiye kadar kullandığım en kaliteli vedoyurucu sesi veren ürün. Fiyatı ile birlikte ele alındığı zaman 10 üzerinden en az 9'u hakediyor. Kaliteli ses isteyenlere şiddetle öneririm.
G. AYDIN

İlk aldığımda tasarımı çok hoşuma gitmişti evde dizüstüne taktığımda bu kadar küçük bir sistemden çıkan sese hayret ettim. Çok başarılı bir ürün parasını kesinlikle hak ediyor.Bilgisayardan söküp 42'' Lcd tv ye taktım.Bu paraya kaliteli ses isteyenlere tavsiye ederim.Her yerde taşıma çantası diyor ancak kutudan herhangi bir çanta çıkmadı.

baslar mukemmel. sesler de net temiz

Sen de yorum yaz