Epson Stylus SX515W incelemesi Epson Stylus

CHIP ONLINE Notu
68
  • WiFi
  • LCD ekran
  • Yüksek ses
Özetle

Wifi özelliği ile kablosuz bağlantı yapabileceğiniz çok fonksiyonlu yazıcının baskı kalitesi ortalamanın üstünde.

Çok fonsiyonlu ve fotoğraf baskısı yapabiliyor.

Epson Stylus SX515W firmanın beğenilen çok fonksiyonlu yazıcılarının orta seviye çözümlerinden biri. Baskı dışında tarayıcı ve fotokopi makinesi görevini de gören cihazın en büyük özelliği ise kablosuz ağ desteği. Bu özellik sayesinde Ethernet ya da USB haricinde cihazı evdeki veya ofisinizdeki kablosuz ağa bağlayarak çıktı alabiliyorsunuz. Yazıcının kullanımı ise oldukça kolay. Bunu ise üzerindeki LCD ekrana borçlu. Menüler haricinde bu ekranı yazıcıya taktığınız hafıza kartlarındaki fotoğrafları görmek ve seçmek için kullanabiliyorsunuz. Kart yuvaları SD, mikro SD, CF, MS ve XD hafıza kartlarını destekliyor. Bunun dışında fotoğrafları PictBridge sayesinde direkt fotoğraf makineniz üzerinden de aktarabilirsiniz. Baskı kalitesine baktığımızda Epson Stylus SX515W'nin renkli baskılarda tatminkar bir kalite verdiğini görüyoruz. Siyah beyaz çıktılarda ise kalite ortalama diyebiliriz. 2400 x 2400 çözünürlükteki tarayıcı ise birçok kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde. Epson Stylus SX515W'in en büyük eksisi ise biraz gürültülü çalışması. Öte yandan hızı düşünüldüğünde bu göz ardı edilebilecek bir dezavantaj.

Epson Stylus SX515W Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Epson Stylus SX515W
Ürün Türü Yazıcı
CHIP Online Notu 68
Üretici Epson
Teknik Detaylar
Teknoloji Mürekkep püskürtmeli
Sayfa boyutu A4
Baskı çözünürlüğü 5760 x 1440
Tarayıcı çözünürlüğü 2400 x 2400
Bağlantı USB 2.0, Ethernet, WiFi
Diğer LCD ekran

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Fotoğraf basmak için istediğiniz Kağıdı bulamıyorsunuz, muhatap bulamıyorsunuz. Sadece kendi kağıdına baskı yapabiliyor. Nefret ettim.

:)
yazıcı nekadar bilmiyorum ama kartusları bittikten sonra adet fiyatları 35 tl 5 kartus kullanıyor siz hesap edn gerisini :)

çok iyi bir yazıcı ayrıca kartuşları kolay doldurulabilir olanlardan ayrıca 5 değil 4 kartuş kullanıyor neden bilgi sahibi olmadan bazı arkadaşlar yorum yapıyor anlamıyorum hem insanları yanlış bilgilendiriyor ayrıca boşuna bilgi kirliliği yapıyorlar. İçiniz rahat olsun wireless printer lar arasında en iyisi seçilmişti

aynı kapasıtedekı dıger cıhazlardan cok daha guzel anlaması kolay ucuz ve ayrıca kartusları 35 degıl sadece 10 lıraya doluo bu baska hangı yazıcıda var?

fotoğraf basmak için kendi kağıdını falan kullanmak zorunda değilsiniz bilip bilmeden konuşmayın insanları yanlış bilgilendirmeyin bende yeni aldım aşırı çıktı alan biriiyim gerek wifi gerekse diğer özellikleriyle gayet tatmin etti beni. ayrıca çok iyi bir fotoğraf çıktısı alıyor fotoğrafçılardan aldığınız fotoğraflardan ayırmak zor. ayrıca kartuşları ucuz ve dolum yapılabiliyor(orjinal kartuşlarına değil). ben hp nin fotoğraf kağıtlarını aldım ve çok mükemmel bir şekilde baskı yapıyor

Yeni aldım yanımda duruyor, gayet şeker, kullanışlı, wifi ile bağladım, hoşuma gitmeye başladı marifetleri süper :D Cescesor yaptık mı tamamdır :D

bende yeni aldım gayet memnunum gayet hızlı bir makine fotoğraf çıktısıda hiç yabana atılamayacak cinsten gayet başarılı bir foto çıktısı var ve kullanımı gayet kolay üzerindeki lcd ekran sayesinde pc ye bağlamadan herhangi bir sd karttan kolaylıkla istediğiniz çıktıyı alabiliyorsunuz.:)

orjinal kartuşlarına dolum yapılabiliyor mu?

Sen de yorum yaz