Eurosoft AutoCAD 2010 Eğitim Seti incelemesi AutoCAD'de ustalaşın

AutoCAD öğrenmek isteyenler için pratik bir öğrenime uygun.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
Türkiye'nin tecrübeli interaktif eğitim yazılımları üreticilerinden biri olan EuroSoft, BigSoft markasıyla birlikte AutoCAD öğrenmek isteyenler için pratik bir öğrenime uygun, DVD formatında piyasaya sürdüğü AutoCAD 2010 görsel eğitim seti ile dikkat çekiyor. AutoCAD i hiç bilmeyen veya kendini geliştirmek isteyenler için Türkçe anlatımlı olarak hazırlanan ürün, AutoCAD 2010 yazılımının yeniliklerini, klavye kısayol tuşlarını, Draw (Çizim) Komutlarını ve Modify (Değiştir) Komutları anlatmakta. DWG formatındaki örnek uygulamaları da beraberinde getiren ürün, komutların birbirleri ile ilişkili olarak nasıl kullanıldığını da kullanıcılara ayrıntılı bir biçimde gösteriyor. 8 Saat, 90 Ders ve 25 uygulamadan oluşan görsel sette bulunan eğitim filmini ister tek seferde izleyebilir, isterseniz de dersleri bir bir uygulayarak adım adım gidebilirsiniz. Yine AutoCAD ortamında kullanılan çeşitli blok resimlerin de DVD setine de dâhil edilmiş olması beğenimiz kazandı. Son olarak setin, kullanıcıların 2 boyutlu ve 3 boyutlu komutlar ile Işık Ayarlama, Malzeme Atama gibi özellikleri ve 3 boyutlu tasarım için vazgeçilmez özellik render mantığını kolaylıkla kavramasını amaçladığını belirtelim.
Özetle

Beraberinde AutoCAD Türkçe yamasıyla gelen Eurosoft'un AutoCAD 2010 Eğitim Seti, farklı sektörler için hazırlanmış örnekleriyle çok başarılı.

Eurosoft AutoCAD 2010 Eğitim Seti Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Eurosoft AutoCAD 2010 Eğitim Seti
Ürün Türü Fotoğraf ve Grafik
CHIP Online Notu 85
Üretici EuroSoft
Teknik Detaylar
İşlemci 1.6 GHz ve üstü Intel – AMD
Bellek En az 1 GB
Sabit disk 10 GB Boş alan
Optik Sürücü DVD-ROM
Ses kartı DirectX uyumlu
Ekran 1280 x 1024 ve üstü

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

bu ürünü hiç tavsiye etmiyor içeriği diğer autocad eğitim setleri ile kıyaslanamaz.

AutoCAD i bu set ile öğrendim. Fiyatı uygun. Ama içinde daha fazla uygulama olsa çok daha iyi olurdu. Öğrendiklerimi daha kolay denerdim. Internetten örnek resimler bularak eksiğimi tamamladım.Ciddi anlamda AutoCAD öğrenmek isteyenlere tavsiye ederim.

Sen de yorum yaz