Eurosoft AutoCAD 2011 Eğitim Seti incelemesi CAD'de ustalaşın

AutoCAD'in 2011 sürümü ayrıntılarıyla anlatılmakta.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
Eurosoft ve Bigsoft'un AutoCAD 2010 ve 2011 sürümlerini kullanarak hazırladığı görsel eğitim seti ile CAD yazılımlarını en popüleri ve ülkemizde en çok kullanılanı AutoCAD'in 2011 sürümü ayrıntılarıyla anlatılmakta. AutoCAD programını daha önce kullanmış ya da en azından başlangıç seviyesinde kullanmasını bilen kullanıcılara hitap eden set, sıfırdan eğitim vererek zaman kaybetmek yerine örnek uygulama yaparak komutların birbirleri ile nasıl ilişkilendirildiğini, bir komutun uygulama içinde nasıl kullanıldığını ve en önemlisi hangi komutun nerede ve nasıl kullanıldığını öğretmeyi amaçlıyor. Derslerdeki uygulamaları DVD içerisinde DWG ve PDF biçiminde yerleştiren firma bu sayede dosyaları sisteminizde yüklü olan AutoCAD programı ile açıp inceleme fırsatı sunuyor. Yine PDF formatındaki dokümanların çıktısını alarak dilerseniz kitaptan okur gibi yönergeleri rahatlıkla okuyabilir ve PC ekranında da sadece AutoCAD'e yer verebilirsiniz. Derslerdeki uygulamaların 2 ve 3 Boyutlu parça ve modellerini de DVD içerisine yerleştiren firma, videolu ve sesli anlatımı ile takıldığınız yerleri tekrar tekrar izlemenize de olanak tanıyor.

Özetle

Toplamda 13 saatlik eğitim ve yaklaşık 56 videodan oluşan bu set sayesinde hem 2D hem de 3D alanında AutoCAD'de uzmanlaşabilirsiniz.

Eurosoft AutoCAD 2011 Eğitim Seti Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Eurosoft AutoCAD 2011 Eğitim Seti
Ürün Türü Fotoğraf ve Grafik
CHIP Online Notu 85
Üretici EuroSoft
Teknik Detaylar
İşlemci 1.6 GHz ve üstü Intel – AMD
Bellek En az 1 GB
Sabit disk 5 GB Boş alan
Optik Sürücü DVD-ROM
Ses kartı DirectX uyumlu
Ekran 1280 x 1024 ve üstü

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

bu setin 2009 bayağı faydalı oldu ama chip ten isteğimiz buna benzer bir setin eğitim dvd setlerinde abonelerine sunması chip in neredeyse tüm dil kursları ve birçok video eğitim kursları var ama bi türlü çizim proğramlarıile ilgili eğitim kursu yayımlamadı bu defa autocad video eğitim kursu yayımlanızı bekliyoruz.

Ben yayınlarınızı pek yakından takip edemesem de gerçekten kendini geliştirmek isteyen her insana fayda sağladınız aşikar. Herşey için teşekkür etmek isterim. Ben reklam piyasısında bir insanım. Şu an için işlerin pek yolunda gittiğini söyleyemem. Mağlum ramazan ayındayız... Ben şişli'de bir kursa yazılmıştım fakat eğitim ve hizmetten memnun kalmadığım için imzalamış olduğum senetleri ödemek suretiyle orada gereksiz vakit harcamanın yanlış olduğu kanaatine vardım ve devam etmedim. Sadece akşam geç saatlerde serbest olabiliyorum. Müşterilerden gelen bir çok talep şu an matbaa ve reklam panolarından ziyade fuar stand tasarımları. Benim bir şekilde autocad ve 3ds max programlarını iyi derecede bilmiş olmam gerekiyor. Önerilerinizi bekliyorum yukarda belirttiğim programlarla ilgili eğitim seti satın almış olup memnun kalan arkadaşlarında tavsilerine açığım.
Herkese Saygılar, Teşekkürler

Sen de yorum yaz