Eurosoft QA+WIN32 & PC-Check incelemesi Kapsamlı analiz

CHIP ONLINE Notu
85
  • MS-DOS ve Windows Desteği
  • Windows 7 uyumlu
  • Gelişmiş testler
Özetle

Sunduğu kapsamlı test araçlarının yanında gelişmiş raporlama özellikleriyle dikkat çeken ürün, kalite kontrol için biçilmiş kaftan.

Teknik servislerin donanımsal problemleri kolayca tespit edebilmeleri için ideal.

Egemen Bilgisayar tarafından test merkezimize gönderilen Eruosoft QA+WIN32 test merkezimize konuk olan ilk sistem analiz ve stres testi yazılımı. USB bellek üzerine yer alan bu yazılımların biri MS-DOS üzerinden çalışıyor ve bugün Dünya üzerindeki bilgisayarların birçoğunda yer alan Award BIOS'un programcıları tarafından kodlanan bir yazılım. USB bellek ile gelen bir başka yazılım ise ürünün adından da anlaşılabileceği gibi Windows tabanlı bir test yazılımı. Özellikle bilgisayar bileşenleri üreten firmaları hedef alan ürün sayesinde sistem veya herhangi bir bileşen hakkında ayrıntılı bilgi edinmenin yanında optik sürücünün odaklama süresi gibi çok gelişmiş testler gerçekleştirmek de mümkün. Dünya'da anakart, işlemci, ekran kartı, bellekler ve optik okuyucu aynı anda stres testine tabi tutabilme özelliğine sahip tek yazılım olan ürün kapsamlı hata analizi sayesinde üretim sonrası olası problemlerin önüne geçmenizi sağlıyor. Windows'un aksine herhangi bir hata olduğunda sistem mavi ekrana düşmeden hatayı belirten ve raporlayabilen PC-Check bu sayede zamandan da tasarruf etmenize olanak tanıyor.

Eurosoft QA+WIN32 & PC-Check Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Eurosoft QA+WIN32 & PC-Check
Ürün Türü USB Aygıtlar
CHIP Online Notu 85
Üretici EuroSoft
Teknik Detaylar
Paket içeriği CD, Kılavuz, USB Dongle
Test ekipmanı CD/DVD, Geri Besleme Aparatları
Yükseltme 1 Yıl Ücretsiz
Teknik destek Lisansa dâhil
Boot seçenekleri CDROM, USB, Floppy, PXE Network
Yazılım sürümleri PC-Check 6.21, QA+WIN32 9.3.0.0

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

ÇOK işlesel bir cihaza benziyor. Ama tam anlamıyla devre srounlarını raporlayabilir mi, tereddütlüyüm! Bizim test merkezimize de gönderilseydi keşke :)

Sen de yorum yaz

Turhost