Flash R1000HD-D incelemesi Messenger zamanı

CHIP ONLINE Notu
68
Özetle

Sevdiklerinizle görüntülü görüşürken bir yandan eğlenmenizi de garanti eden ürün, bir web kamerasından beklediklerinizi fazlasıyla karşılıyor.

Messenger zamanı

NAR Teknoloji tarafından test merkezimize gönderilen FLASH R1000HD-D USB web kamerası, 2 megapiksellik algılayıcısı ve Tak & Çalıştır ile kolay kurulumu sayesinde oldukça dikkat çekici bir ürün. Görüntü kalitesiyle de beğenimizi kazanan R1000HD-D, UVC paketine sahip Linux işletim sistemleri dâhil tüm yaygın işletim sistemlerinde çalışıyor. Yanında gelen yazılımlardan FLASH R1000HD-D Webcam Utility'nin çalışmaması üzerine hayal kırıklığı yaşamamıza neden olan ürün, yanında gelen bir diğer yazılım olan Fix8 Premium ile eğlenceli görüntüler elde etmenizi sağlarken, bir web kamerasıyla dahi eğlenilebileceğini kanıtlar nitelikte. Üzerindeki 3 adet LED ışık ile karanlıkta da görüntülü görüşmelere imkân veren R1000HD-D, bu LED ışıkları açıp kapatabilmemize yarayan bir buton sunmasıyla oldukça pratik. USB bağlantı kablosu da yeterince uzun olan kamerayı hem taşınabilir bilgisayarınızda hem de masaüstü bilgisayarınızda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Son olarak web kamerasını istediğiniz yere kolayca yerleştirebilmenizi sağlayan sabitleme ayağının pratik kullanımıyla beğenimizi kazandığını da belirtelim.

Flash R1000HD-D Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Flash R1000HD-D
Ürün Türü Web kamerası
CHIP Online Notu 68
Üretici Flash
Teknik Detaylar
Sensör 1/4" CMOS
Video çözünürlüğü 2,0 MP
Resim çözünürlüğü 2,0 MP ( Enterpolasyon )
Video yakalama hızı 1280 x 720 @ 30 kare/saniye
Diğer Mikrofon, Tak & Çalıştır
İşletim sistemi Windows, Linux

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

flash r1000hd-ddriverı bulmuyorum yardım edermisiniz

@11 Mart 2017 08:33 belki içinden çıkan cdyi okumuyodur çünkü bendede aynı şey oldu bir bilgisayarcıya yada biligisiyarı iyi çalışan bir kişiye bilgisayarınla beraber webcamide götür ordan kurulumu ve uygulamayı flash a at bir kere kurulunca daha uğraşmana gerek kalmıyor

bende cd sini kaybettim

Sen de yorum yaz