Flip MinoHD incelemesi HD Cebe girdi

Oynat Flip MinoHD Kullanımı inanılmaz derecede kolay olan Flip MinoHD ile çekeceğiniz HD videoları anında istediğiniz yere yükleyebilirsiniz.
CHIP ONLINE Notu
85
  • Editörün seçimi
Özetle

Kullanımı inanılmaz derecede kolay olan Flip MinoHD ile çekeceğiniz HD videoları anında istediğiniz yere yükleyebilirsiniz.

2 saate kadar kesintisiz HD video kaydı

Cisco tarafından üretilen Flip MinoHD, adından da anlaşılabileceği üzere HD kalitede kayıt yapabilen bir kamera. 720p çözünürlükte HD kayıt yapabilmesine karşın cep telefonu boyutlarında olan ürün, kayıt biçimi olarak MP4 kullanıyor. Codec olarak da H.264 kullanan Flip, bu sayede video kayıtlarınızı herhangi bir dönüştürmeye gerek kalmadan YouTube, DailyMotion, ve Vimeo gibi yüzlerce siteye anında göndermenize olanak tanıyor. Yine çektiğiniz HD videoları anında Facebook'a gönderebiliyorsunuz. Video paylaşımı konusunda tecrübesiz kullanıcıları da düşünen Flip, beraberinde Flipshare yazılımı ile geliyor. Yazılım sayesinde videolarınızı e-pota ile paylaşabiliyor, çektiğiniz videolardan film yapabiliyor veya videolardan ekran görüntüsü alabiliyorsunuz. Yaptığımız testlerde yüksek kaliteli video kaydı ve titreşimi engelleyen sistemiyle beğenimizi kazanan Flip, ses kaydı konusunda da iyi bir performans ortaya koydu. 8 GB dahili kapasitesi ile 2 saate kadar kesintisiz video kaydı yapabilen MinoHD, yine herhangi bir yazılıma gerek kalmadan bir flash bellek gibi kullanılabiliyor. Son olarak ürünün üzerindeki Mini HDMI çıkışı ile TV'ye de bağlanabildiğini belirtelim.

Flip MinoHD Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Flip MinoHD
Ürün Türü Video Kameralar
CHIP Online Notu 85
Üretici Flip
Teknik Detaylar
Video 16:9, HD 720p (1280 x 720)
Biçim MPEG4 H.264/AAC MP4
Ekran 2" LED 320 X 240
Arabirim USB 2.0, HDMI
Yakınlaştırma 2x Dijital
Ağırlık 117g

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Güzel bir şeye benziyor

Sen de yorum yaz

Turhost