Flash Fly Q25 Jazz incelemesi Geniş içerik

Geniş dokunmatik ekranı ile dikkat çeken çok amaçlı bir medya oynatıcı.

Oynat Fly Q25 Jazz Geniş dokunmatik ekranı ile dikkat çeken çok amaçlı bir medya oynatıcı.
3" büyüklüğündeki dokunmatik ekranı ile dikkat çekiyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
3" büyüklüğündeki dokunmatik ekranı ile dikkat çekiyor.

Multimedya bilgisayar tarafından test Merkezimize gönderilen Fly'ın yeni taşınabilir medya oynatıcısı, ya da bir diğer adıyla MP4 oynatıcısı Q25 Jazz, ilk olarak 3" büyüklüğündeki dokunmatik ekranı ile dikkat çekiyor. Kolay kullanım için farklı bir menü tasarımını uygulamaya koyan firma, bu sayede menüler arasında kolay geçiş sağlıyor. Dokunmatik algılama konusunda iPod kalitesi beklememeniz gereken Fly, fiyatına göre gayet iyi bir algılama oranına sahip. Geniş bir içerik desteğine sahip olan Fly, MP3, WMA, , FLAC, AAC, APE ve OGG ses biçimlerini destekliyor. Eğer 4 GB dâhili hafızasına aktaracağınız müzikler size yetmezse de ürünün radyosu vasıtası ile 30'dan fala istasyona erişim sağlayabilirsiniz. Geniş ekranı sayesinde fotoğraf ve video izlemek için de uygun olan ürün, yine dokunmatik teknolojisinin vasıtası ile fotoğraflarınız arasında kolayca geçiş yapmanızı mümkün kılıyor. Yine ürüne dijital sesli kitaplar ya da .txt formatındaki elektronik kitapları da aktarabilirsiniz. 22 saate kadar müzik veya 6 saate kadar video oynatabilen Q25 Jazz'da ek olarak takvim, saat ve kronometre olduğunu da belirtelim.

Özetle

Uygun fiyatına karşın birçok özelliği bir arada sunan Fly, geniş içerik desteği sayesinde kullanıcıyı daima memnun edebilecek bir ürün.

Flash Fly Q25 Jazz Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Flash Fly Q25 Jazz
Ürün Türü Medya Oynatıcı
CHIP Online Notu 68
Üretici Flash
Teknik Detaylar
Kapasite 4 GB
Ekran 400 x 240 WQVGA 3" LCD
Frekans tepkisi 30 Hz - 18 000 Hz
Çıkış Gücü 2 x 10mW
Sinyal gürültü oranı > 85 dB
Arabirim USB 2.0

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Pdf formatını da okuyabilseydi 10 Numaralık cihaz olabilirdi...

ya ben almayı düşünüyorum fakat karar veremedim dokunmatiğinin kötü olduğu söyleniyor fakat ses kalitesi iyiymiş . bir türlü karar veremiyorum kullananlar cevap verebilir mi? tabii dokunmatiğinden ıphone gibi bi performans beklemiyorum ama karar veremedim :) yardımcı olursanız sevinirim :)

ben aldım dokunmatiği falan spr ayrıca video izlerken 6 saat snra deil daha sonra bitio şarjı

Allahtan iphoneda geldi :)

Sen de yorum yaz