G Data TotalCare 2012 incelemesi G Data TotalCare 2012: Komple çözüm

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Editörün Seçimi
Bu ay Test Merkezi'mize konuk olan German Data Security'nin yeni 2012 sürüm TotalCare ürünü, güvenlik konusunda komple çözüm sunan kapsamlı bir paket. Anti-Virüs, güvenlik duvarı, sistem yedekleme, istenmeyen e-posta engelleyici, kimlik avı koruması ve ebeveyn denetimlerini tek bir pakette birleştiren TotalCare, yaptığımız testlerde özellikle de zararlılardan koruma konusunda çok başarılı bir performans sergiledi. Koruma konusunda Kaspersky, Panda, F-Secure, Eset, Trend Micro ve McAfee gibi devleri geride bırakan G Data, zararlıları kaldırmada da yine tatminkâr bir performans sergiledi. Kullanım kolaylığı konusunda bazı rakiplerinin gerisinde kalan ürünün arabirimine alışmak ve bütün özelliklerini tam anlamıyla kullanmaya başlamak zaman alabiliyor. TotalCare ile gelen Android uygulamasının da beğenimizi kazandığını belirtelim.
Özetle

Verilerinizi sadece zararlı yazılımlardan değil, sistem çökmelerinden de koruyan G Data, Android uygulamasıyla cebinizi de ihmal etmiyor.

G Data TotalCare 2012 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli G Data TotalCare 2012
Ürün Türü Güvenlik Yazılımları
CHIP Online Notu 85
Üretici G Data
Teknik Detaylar
İşletim sistemi Windows XP, Vista, 7 32 & 64 Bit
İşlemci 1 GHz
Bellek XP - 512 MB, Vista & 7 – 1 GB
Disk Alanı 250 MB
Optik sürücü CD Okuyucu
Diğer İnternet Erişimi

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

BEN KULLANDIM. HER GİRDİĞİN İNTERNET SİTE VE HATTA SAYFASINI TARIYOR. GİRİŞ SÜRENİZ ARTIYOR. İNDİRMEK İSTEDİĞİNİZ DOSYAYI ÖNCE TARIYOR, SONRA İNDİRMENİZE İZİN VERİYOR. ÇOK GÜVENLİ OLMAK İSTEYENLER İÇİN BİREBİR.TAM SÜRÜMÜ ELİMDE OLSAYDI YİNE DE ELİMDEKİNİ KALDIRIR VE G DATA'YI KURARDIM.

yüksek donanım isteyen bir ürün en az 4 GB ddr3 belleğinizin ve 512 ekran kartınızın olması lazım ha bir de işlemci de cabası

"yüksek donanım isteyen bir ürün en az 4 GB ddr3 belleğinizin ve 512 ekran kartınızın olması lazım ha bir de işlemci de cabası"
--------------------------------------------------------------------------

Herşeyi anladım ama iyi bir ekran kartı istemesi ne alaka onu anlayamadım.Anti-Virüs ile ekran kartı????

Özellikle internetteki virüslerin çok olduğu bir zamanda sistemi bu kadar güvenli tutup herşeyi tarayabilen bir virüs programı olması çok iyi birşey. ben 6 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.

Şu ana kadar virüs programlarının içinde en güvenilir virüs programıdır.Hiç bir şekilde yüksek pc özellikleri söylemeyin.Boş yere konuşmayın bari.Benim pc nin özellikleri o kadar yüksek degil ama kullanabiliyorum.Tek olarak ram in 1gb veya yüksek oldugu zaman rahatlıkla kullanılabilen bir programdır.Tek kelimeyle harika bir virüs programıdır.Tek kullandıgım virüs programıdır.

şu ana kadar kullandığım en iyi av programı diyebilirim.gerçekten diğer virüs programlarından daha başarılı.bit dfernder,kaspersky,eset ve diğerlerini kullanmış biri olarak g data hepsinden daha iyi bence.

Ben gdata internet securutiri kullandim bir sene sonuc bilgisayara virus girdi bulamadi adamlar bilgisayarima girmis onuda kendim anladim kesinlikle tavsiye etmem ozellikle firewali berbat uyuyorr kur kaspercigi kurtulun derim gerisi bos

g data tavsiye etmem nedeni yaramaz firewal cok kötü onun yerine kur avast ve comodo firewali olsun bitsin bak bakalim bilgisayara giren varmi .comodo nasilda alarm veriyor görün ucani kacani söyler avast dersen aninda kendini günceller ikiside süpeer hemde bedava g dataya bos yere para vermeyin beni dinleyin

Öncelikle hayat kurtaran bir araçtır. uzun zamandır kullanmaktayım çok memnunum diğer uygulamalar gibi hiç kastığını görmedim üstelik kullanımıda o kadar zor değil gayet kullanıcı dostu ve gerçekten yapay zeka olarak zenginleştirilmiş en iyi virüs programlarından biridir diyebilirim.

Sen de yorum yaz