Gigabyte G1.Sniper M3 incelemesi Gigabyte G1.Sniper M3: Anakart

CHIP ONLINE Notu
87
  • Micro ATX tasarım
  • Overclock ve kararlılığa dair özellikler
  • Arabirim sayıları ATX modellere göre az
Özetle

Bilgisayarınızda oyun oynamayı seviyorsanız ve overclock'a merakınız varsa G1.Sniper M3 beklentilerinizi karşılayacaktır. Oyuncu sınıfı düşünüldüğünde birçok rakibi bulunan anakartın Micro ATX tasarım avantajı, rakiplerinin sayısını oldukça azaltıyor.

Micro ATX yapısıyla, yüksek performanslı ve fazla yer kaplamayan bilgisayarlar için başarılı...

GIGABYTE'ın G1.Sniper M3 modeli, performans ile kararlılık adına tüm detayları önemseyen ve kendisine kolay taşınabilir kübik boyutlarda bir oyun sistemi kurmak isteyen kullanıcıların ilgi alanına giriyor. Üzerinde bulundurduğu üç adet PCI Express x16 arabirimleriyle üst düzey bir sistem kurulmasına olanak sağlayan anakartta kullanıcılara ayrıcalık yaşatan birçok önemli detay sunuluyor. GIGABYTE G1.Sniper M3'te Intel'in LGA 1155 yapısındaki tüm işlemcileri kullanılabiliyor ve dört adet bellek yuvasında 32 GB'a kadar bellek çalıştırılabiliyor. Yer verilen ses kartı da Creative yongalı ve firmanın Recon3D markalı kartlarının özelliklerini taşıyor. Intel'in yeni nesil Z77 yonga setine sahip olan ve GIGABYTE firması için de Micro ATX boyutlu en önemli anakartlardan biri olan G1.Sniper M3'te dört görüntü çıkışı birden yerini almış durumda. Arka panelde optik ses çıkışının sunulması ve USB 3.0 arabiriminden iki adet bulunması kullanıcılar açısından avantaj. GIGABYTE G1.Sniper M3 sınıfının en iyilerinden.

Gigabyte G1.Sniper M3 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Gigabyte G1.Sniper M3
Ürün Türü Anakart
CHIP Online Notu 87
Üretici Gigabyte
Firma Arena     (212) 364 65 72

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Anakart tek ekran kartı kullanımı için ideal ancak SLI veya CrossFire kullanmak isterseniz,günümüzün 3 slot kaplayan ekran kartlarından 2 adet kullanmak sıkıntı yaratacaktır.

Sen de yorum yaz

Turhost