Gordano Messaging Suite incelemesi Multi-platform Posta Sunucusu

Gordano Messaging Suite (GMS) olarak adlandırılacak olan bu popüler ve basit posta transfer protokolü posta sunucusu, eski NTMail ve GLMail’in yerine artık Windows ve Unix/Linux platformları için çeşitli GMS modüllerini içeriyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
76
Geliştirilmiş bir web tabanlı arabirim ile yönetilen yazılımın fonksiyonları arasına bir kısa mesaj servisi (Short Message Service -SMS) gateway’i de eklenmiş. Ayrıca instant messaging desteği ve opsiyonel browser tabanlı istemciler için paylaşımlı ajanda ve güçlü anti-spam araçları da diğer dikkat çeken özellikleri oluşturuyor. Hala aynı iç çekirdek yapısına sahip olan yazılım, Extended Simple Mail Transfer Protocol ve Internet Messaging Access Protocol de dahil olmak üzere tüm ana posta standartlarını destekliyor. Gordano’nun yönetim arabiriminin kullanımı artık eskisinden de basit. Kayıt tutma ve raporlama seçenekleri de geliştirilmiş olan yazılımın faks desteği bulunmaması ve paylaşılan klasörlere sahip olmaması ise dezavantaj.
Özetle

Gordano Messaging Suite gerçekten de kullanımı çok kolay bir posta sunucusu ve kullanıcıya kapsamlı bir çözüm sunabiliyor. Yeni anti-spam ve SMS gateway özelliğiyle dikkat çekiyor.

Gordano Messaging Suite Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Gordano Messaging Suite
Ürün Türü İnternet ve Web
CHIP Online Notu 76
Üretici Gordano

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz