HP Photosmart A532 incelemesi Çok sevimli

Eğer evinizde kendi minik fotoğraf stüdyosu kurmak istiyorsanız, HP sizin için harika bir çözüm.

Oynat HP Photosmart A532 Eğer evinizde kendi minik fotoğraf stüdyosu kurmak istiyorsanız, HP sizin için harika bir çözüm.
HP fotoğraf yazıcısı 10 x 15 ve 13 x 18 boyutlarındaki fotoğraflarınızı bastırabileceğiniz bir yazıcı.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Yüksek baskı kalitesi
  • Çoklu kart ve USB yuvası
  • Küçük ebatlar
Evimizdeki elektronik aletler ne kadar küçük ve şık tasarımlı olursa kullanmak da o kadar keyif veriyor. HP'nin oldukça küçük boyutlardaki fotoğraf yazıcısı 10 x 15 ve 13 x 18 boyutlarındaki fotoğraflarınızı bastırabileceğiniz bir yazıcı.

Bu ebatları sayesinde ürün, tatil gibi anılarınızı hemen bastırıp albümünüze koyabileceğiniz veya çerçeveletebileceğiniz fotoğraflar üretmenizi sağlıyor. Ayrıca bu ürünle kendi evinizde vesikalık fotoğraflarınızı bile bastırıp kullanabilmeniz mümkün. Ürün tek kartuşla çalışıyor ve üzerindeki MS Duo, SD/ XD/MMC kart yuvaları ve USB girişi sayesinde, LCD ekranını kullanarak fotoğraflarınızı bastırabilmenize de imkân tanıyor.

Baskı sırasında 38 dBA gürültü çıkartan ürün aslında standart bir dizüstü bilgisayardan daha çok ses çıkartmıyor. Yazıcı, testlerimizde 10 x 15 HP fotoğraf kağıdına renkli baskıyı 44 saniyede gerçekleştirdi. Baskı kalitesi oldukça yüksek olan yazıcının mürekkebi hemen kuruduğundan baskı sonrası dağılma gibi bir sorunla karşılaşmadık. Ürünle verilen kartuşla 140 adet 10 x 15 ebatlarında fotoğrafınızı bastırabilirsiniz. Ürünü kolayca taşıyabilmek için üzerinde bir de sap bulunuyor.

Sonuç : Eğer evinizde kendi minik fotoğraf stüdyosu kurmak istiyorsanız, HP sizin için harika bir çözüm.
HP Photosmart A532 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli HP Photosmart A532
Ürün Türü Yazıcı
CHIP Online Notu 85
Üretici HP
Teknik Detaylar
Yazıcı tipi 13 x 18 fotoğraf yazıcısı
Baskı teknolojisi Termal mürekkep püskürtmeli
Baskı hızı 27 ppm (10 x 15 için)
Baskı çözünürlüğü 1.200 dpi
Bağlantı USB 2.0
Boyut 252 x 117 x 134 mm

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

fiatı nedir

çok güzel de mürekkebi çabuk bitiyor ve tekrar tekrar mürekkep doldurmaya para yetişmezki nerdenmi biliyorum aynısı bendede varda ordan

Karuşlarından ne haber.Kaç para ve örneğin 1/4 A4 boyutunda kaç resim basınca bitiveriyor.Bunlar resmen ve fiilen cüzdan düşmanı.Uzun yıllardan sonra yeter artık deyip SB laser yazıcıya geçtim.Renkli çok mu lazım.USB belleğe aktar sonra en yakın fotoğrafçıda bastır daha da ucuza geliyor.

Sen de yorum yaz