HP Scanjet G2410 incelemesi Hızlı arşivleyin

Evindeki arşivini sanal ortama geçirmek isteyenler ya da öğrenciler için ideal bir tarayıcı.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Yüksek dpi
  • Türkçe arayüz
  • Yardımcı yazılımlar
Evinizde sararmaya yüz tutmuş resimleri dijital ortama geçirmeye hatta gazetede okuduğunuz bir yazıyı saklamaya kadar birçok işi kaliteli bir tarayıcıyla kolayca yapabilirsiniz. Artık işyerlerine yönelik çok daha hızlı ve pahalı çözümlerin ortaya çıkması, ev kullanıcılarının unutulduğu anlamına gelmiyor. Eğer evinizde bir çok işlevli yazıcınız yoksa fakat yanlızca baskı yapabilen bir yazıcıya sahipseniz, Scanjet G2410 ile bu boşluğu doldurabilirsiniz.HP'nin Scanjet G2410 modeli, kullanımı son derece kolay Türkçe arayüzüyle hızlı bir ürün. Testlerimizde resim ve dokümanlarda ilk tarama hızının ortalama 15 saniye olduğunu saptadığımız tarayıcı, arka arka tarama yaptığınızda bu sürenin de altına iniyor.Taradığı resimleri birçok biçimde saklayabilen cihaz, 1.200 dpi'a kadar tarama yapabiliyor. Aynı zamanda son derece başarılı OCR programıyla dokümanların üzerinde değişiklik yapabilmenize de imkân tanıyan cihaz, oldukça sade bir tasarıma sahip. Üzerindeki Tara ve Kopyala tuşlarıyla yazılım açmadan tek tuşla da kullanım imkanı tanıyan HP Scanjet G2410, 3B objeleri de başarılı bir şekilde tarayabiliyor.
Özetle

Evindeki arşivini sanal ortama geçirmek isteyenler ya da öğrenciler için ideal bir tarayıcı.

HP Scanjet G2410 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli HP Scanjet G2410
Ürün Türü Tarayıcı
CHIP Online Notu 68
Üretici HP
Teknik Detaylar
Tarayıcı tipi Kâğıt beslemeli
Tarama teknolojisi CCD
Tarama çözünürlüğü 1.200 x 1.200 dpi
Bağlantı USB 2.0
Çift taraflı tarama Manuel
Boyut 458 x 275 x 615 mm
25/04/2008 tarihli fiyatı 119 YTL (KDV dahil)

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

bi üst sürümü olan G3410 daha iyi dpi si çok daha yüksek ama dış görünüşleri aynı eee biraz fiyat farkıda var tavsiye ederim

Cihaz boyut olarak büyük ve elektriği adaptör vasıtasıyla alıyor.Ben Canon LİDE serisini tavsiye ederim,renk derinliği tarama hızları ve fonksiyonelliği bundan çok daha iyi ve fiyat olarakda aynı ;)

Sen de yorum yaz