Inca IHH-04 incelemesi 3D uyumlu

3D uyumlu

Oynat Inca IHH-04 Üç boyutlu TV izlemenin keyfine varmak istiyorsanız Inca'nın yeni nesil HDMI kablosu IHH-04 olmazsa olmaz bir aparat.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
Bilgisayar dünyasına adım atıyorsanız kullandığınız her ürünün sürümüne veya revizyonuna dikkat etmeniz gerekiyor. Bu bazen bir anakart, bazen bir TV hatta bir HDMI kablo bile olabilir. HDMI kablosu deyip geçmeyin zira kullandığınız kablonun sürümü, televizyonunuza aktarabileceğinizi görüntünün biçiminden çözünürlüğüne ve kalitesine kadar birçok noktayı etkiliyor. Inca'nın Test Merkezimize konuk olan IHH-04 kablosu da en son HDMI standartlarından biri olan HDMI 1.4 desteğine sahip. Kablonun bu bağlamda 2560×1600 çözünürlük sunan eski modellere nazaran 4096×2160 çözünürlük sunduğunu belirtelim. Yine sadece HDMI 1.4 ve üstü sürümü olan bir kablo ile 3D destekli Blu-ray oynatıcınızdan 3D destekli TV'nize üç boyutlu görüntüleri aktarabiliyorsunuz ki IHH-04 bu iş için biçilmiş kaftan. HDMI 1.4'ün bir başka avantajı da Ethernet kanalına sahip olması. Bu sayede IHH-04 ile bağlı iki cihaz arasında 100 Mbps'lik bir Ethernet bağlantısı da kurarak her iki cihaza birden Ethernet kablosu takmanıza gerek kalmıyor. Ürünün altın kaplama olan bağlantı noktası da yüksek sinyal aktarım kalitesinin sağlanması amaçlanıyor.
Özetle

Üç boyutlu TV izlemenin keyfine varmak istiyorsanız Inca'nın yeni nesil HDMI kablosu IHH-04 olmazsa olmaz bir aparat.

Inca IHH-04 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Inca IHH-04
Ürün Türü HDMI Kablo
CHIP Online Notu 85
Üretici Inca
Teknik Detaylar
Kablo tipi HDMI dan HDMI'a
Uzunluk 1.8m
Çap 8 mm
Bağlantı noktası Altın kaplama
Uyumluluk HDMI girişli bütün cihazlar
HDMI sürümü 1.4 Geriye uyumlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Güzel bir ürüne benziyor.Bende bir tane hdmı kablosu var ps3'e taktığım zaman 3D görüntü alamıyorum acaba bu hdmı kablosu çözüm olacakmı?

Sen de yorum yaz