Inca IN-5PW incelemesi Inca IN-5PW: Oynayın, paylaşın

Oynat Inca IN-5PW Ev ve ofis kullanımı için uygun olan Inca IN-5PW, ufak boyutlarının yanında uygun fiyatı ile dikkat çeken başarılı bir switch.
Küçük bir adaptör ile geliyor.
CHIP ONLINE Notu
68
Özetle

Ev ve ofis kullanımı için uygun olan Inca IN-5PW, ufak boyutlarının yanında uygun fiyatı ile dikkat çeken başarılı bir switch.

5 portlu, ufak ve kullanışlı bir swtich.

Bir arada yaşayan üniversite öğrencileri veya LAN partisi için toplanan arkadaşlar için ağ üzerinden oyun oynamak inanılmaz eğlenceli bir aktivite olabilir. Fakat her modemin bilgisayarlar arası bağlantıyı desteklememesi ve IP ayarlarının elle yapılması gibi zorunlulukların ortaya çıkması ağ üzerinden oyun oynamayı kâbusa çevirebilir. Öte yandan benzer durum dosya paylaşımı için de geçerli. Bu durumda işleri kolaylaştırmanız için yapmanız gereken bir swtich veya hub satın almak. Fakat piyasadaki ürünler genelde son kullanıcılar için büyük ve gereksiz sayıda fazla porta sahip. Tam da bu noktada Inca'nın 5 portlu IN-5PW switch'i ufak boyutlarının yanında ev ve ofis kullanımı için yeterli sayılabilecek 5 portu ile de ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir ürün. Küçük bir adaptöre sahip olan IN-5PW bu sayede hem kendi hem de adaptörü ile çok yer kaplamıyor. Öte yandan ürünün adaptör kablosu daha uzun olabilirdi. Ürünün ağ özelliklerine baktığımızda ise Auto MDI / MDIX desteği, her bir portun genel ya da uplink port olarak kullanılabilmesi ve MAC adresi Auto-Learning ve Auto-Aging desteği göze çarpanlar arasında.

Inca IN-5PW Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Inca IN-5PW
Ürün Türü Switch
CHIP Online Notu 68
Üretici Inca
Teknik Detaylar
Portlar 5 x 10 / 100 Mbps
Arabirim RJ45
LED Göstergeler Güç, Hat, İşlem
Kablo desteği Standart, Cross
Standartlar IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab
Çalışma sıcaklığı 0° ~ 40°

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

bence sacma bir swich cunku artık 100-1000 mbps ethernetkartları oldugu için 100mbps bana cok dusuk geliyor aktarım ıcın bence ıyı degıl bunu n model bir modem alıpta en az 150mps aktarım hızı alabilirsin

Sen de yorum yaz

Turhost