InfraRecorder Portable incelemesi CD/DVD Yazma Programı

CD/DVD yazmak için ücretli programlara yönelmeden önce InfraRecorder Portable'ı denemenizde fayda var.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Sade ve kullanışlı arabirimi
  • Sadece 11 MB yer kaplaması
  • Ücretsiz olması
Her ne kadar harici disklerin popülaritesi gün geçtikçe artsa da, kullanıcılar halen ihtiyaçları için CD/DVD yazma araçlarını kullanmayı sürdürüyor. Her ne kadar alanında en bilinen isim Ahead'in Nero yazılımı olsa da, yine bu amaçla geliştirilen birçok başarılı yazılım mevcut.

İşte InfraRecorder Portable da bu yazılımlardan sadece biri. Bilgisayara yüklendiğinde sadece 11 MB yer kaplayan yazılım, diğer uygulamalar gibi yüzlerce MB alanı işgal etmiyor.

Yazılım, hem CD hem de DVD üzerine yazım işlemi yapabiliyor. Bunun yanı sıra, DVD'lerin çift katmanına da yazabilen uygulama, aşağı yukarı tüm Windows platformlarında sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Kullanıcı arabirimi gayet sade olan ve profesyonel kullanımdan amatör kullanıcılara kadar hemen herkesin kullanabileceği InfraRecorder Portable ile veri, ses ve diğer projeleri veya imaj dosyalarını CD veya DVD disklerinin üzerine yazabilirsiniz.

İsminden de anlaşılacağı üzere InfraRecorder Portable'ı kullanmak için USB diskinize veya herhangi bir cihaza yazılımı atmak yeterli. Son derece hızlı çalışan ve ücretsiz olan uygulamada Türkçe dil desteği de bulunuyor.

Özetle

Ücretsiz CD/DVD yazma aracı arıyorsanız ve bilgisayarınızda fazla yer kaplasın istemiyorsanız, InfraRecorder Portable sizin için doğru adres...

InfraRecorder Portable Teknik Özellikleri
Ürün Modeli InfraRecorder Portable
Ürün Türü Medya Yazılımları
CHIP Online Notu 68
Üretici InfraRecorder
Teknik Detaylar
Disk Desteği CD / DVD
Diskte Kapladığı Alan 11 MB
Fiyatı Ücretsiz

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Arayüzü başarısız buluyorum. Yine bu yazılım gibi az yer kaplayan ve ücretsiz olan CDBurnerXP'yi kullanıyorum ve herkese öneririm.

napican arayüzü önemli olan yaptığı iş.

Çok kullanışlı, hızlı ve ücretsiz bir program

Arayüz ile ne işimiz var dostum.İş görmesi önemli.

ImgBurn daha iyi bebce

Sen de yorum yaz