Khan Dual incelemesi Çift yönlü

CHIP ONLINE Notu
68
  • Çift yönlü
  • Yüksek DPI desteği
  • Ek altlık
Özetle

Beraberinde gelen altlığı kullanarak gayet başarılı sonuçlar alabileceğiniz Khan Dual ister sert isterseniz de yumuşak bir oyun keyfi sürüyor.

Özel olarak üretilmiş dayanıklı plastik malzeme kullanıyor.

Oyunculara hitap eden bir pad.

Geçen ay incelediğimiz Khan Blacx'ten sonra bu ay test merkezimize firmanın bir başka ürün olan Dual konuk oldu. Öncelikle Dual adından da anlaşılabileceği gibi çift yüzeyi ile dikkat çeken bir ürün. 8000 DPI'a kadar tarama desteği sunan ürünün kutusundan bir de lastik altlık çıkıyor. Her ne kadar bu altlık pad'in kaymasını engellemeyi amaçlasa da pad'in iki parçadan oluşması ağ partilerine giderken taşınması esnasında size engel olabilir. Altlık olmadan ürünü kullanmaya çalıştığınızda ise maalesef ani hareketlerinizde pad farenin altından kayabiliyor. Öte yandan ürünün her iki yönü ile de yaptığımız denemelerde gayet başarılı sonuçlar elde ettiğimizi söyleyebiliriz. Yine de mat yüzeyin parlak yüzeye göre daha iyi bir performans sunduğunu belirtmemizde fayda var. İnce bir yapıya sahip olan pad oyun oynarken yaptığınız ani hareketlerde bükülmüyor ve oyun keyfinizi yarıda kesmiyor. Özel olarak üretilmiş dayanıklı plastik malzemenin kullanıldığı üründe yüzeylerden birinin yumuşak diğerinin de sert kullanım için düşünülmüş olduğunu da hatırlatalım. Firmanın daha önce incelediğimiz ürünlerine oranla nispeten daha küçük boyutlara sahip olan ürün geniş pad sevenler için bir engel olabilir.

Khan Dual Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Khan Dual
Ürün Türü Mousepad
CHIP Online Notu 68
Üretici Khan
Teknik Detaylar
Tarama desteği 8000 DPI
Boyut 290mm x 257mm x 2.5mm
Yüzey Plastik
Renk Siyah
Taban Doğal lastik
Algılayıcı desteği Lazer, Optik

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Bu ürünün bir benzeri de steelseries 4d dir. mükemmel sonuçlar aldığımı belirtmeliyim khan dual ile ve kalite gerçekten çok çok iyi. performanslı ürünleri sevenlere tavsiyem olur. kauçuk altlık daha çok ürünün çizilmemesi ve kullanım sırasında kaymaması için çok kullanışlı. oyun turnuvalarında gözde mousepad olacağına eminim.

Sen de yorum yaz

Turhost