Konica Minolta Magicolor 2550 incelemesi Konica Minolta Magicolor 2550: Çok Kaliteli

Eğer hızdan daha çok kaliteye önem veriyorsanız tam sizin için üretilmiş diyebiliriz.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Yüksek baskı kalitesi
  • Kolay kurulum
  • Az yer kaplıyor
İlk bakışta derli toplu bir tasarıma sahip olan Konica Minolta, masaüstünde fazla yer kaplamıyor. Kurulumu son derece kolaylaştırılmış olan yazıcının toneri içerisinde geliyor ve tonerin kilitlerine bağlı ipleri çekip kilitleri çıkarttığınızda yazıcı kolayca kullanıma hazırlanabiliyor. Bu sayede toneri açıp takma derdinden ve belki de meydana gelebilecek kazalardan kurtuluyorsunuz. Yani en acemi kullanıcı bile bu ürünü birkaç dakika içerisinde kullanıma hazır hale getirebilir. Testlerimizde, siyah beyaz baskılama için 12,18 saniye renkli baskılama için ise 56,28 saniye sonuçlarını elde ettik. Bu sonuçlar ilk baskılama süreleri ve içerisine ısınma süresi de dâhil. Fakat ürünle ne basarsanız basın çok kaliteli bir sonuçla karşılaşacağınız tartışmasız. Bırakın fotoğraf kâğıdını, testlerimizde A4 kâğıda bile aldığımız renkli baskılar bizi şaşırttı. Bunda markanın Simitri HD teknolojili tonerinin etkisi büyük. Ürün ev kullanıcılarının yanı sıra küçük ve orta boyuttaki işletmeler için ideal bir yazıcı olarak öne çıkıyor. Aylık 35.000 sayfa baskı hacmi bulunan ürün, eğer hızdan daha çok kaliteye önem veriyorsanız tam sizin için üretilmiş diyebiliriz.
Özetle

küçük ve orta ölçekteki ofisler için ideal olabilecek, çok yer kaplamayan ve son derece kaliteli baskı alabileceğiniz bir yazıcı.

Konica Minolta Magicolor 2550 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Konica Minolta Magicolor 2550
Ürün Türü Yazıcı
CHIP Online Notu 68
Üretici Konica
Teknik Detaylar
Baskı teknolojisi Elektrofotoğrafik Lazer
Baskı hızı 20/5 ppm SB/Renkli
Baskı çözünürlüğü 600 x 600 dpi
Bağlantı arabirimi USB 2.0
Ağırlık 17,4 kg
Boyut 430 x 395 x 341 mm

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

urun cok guzel ama fıyat bakımından butceyı baya zorluyo .hp veya epson almaya mecbur kalıyoruz bu yuksek fıyatlar yuzunden

bu ürün ile ilgili daha detaylı bir şekilde bilgi verebilecek olarak kime ulaşabilirim lütfen haber bekliyorum

Sen de yorum yaz