Lion Li On UTBT01 Mini incelemesi Minik dev

Boyundan büyük işler başaran bir BT adaptörü!

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Tak & Çalıştır
  • Geriye uyumlu
  • Ufak boyut
Günümüzde hemen hemen her cihazda bulunan Bluetooth teknolojisinin nimetlerinden yaralanmak için bu teknolojiye sahip bir dizüstü bilgisayara ya da bir Bluetooth adaptörüne ihtiyacınız var. Test merkezimize konuk olan Li On'un UTBT01 model minik Bluetooth adaptörü ise ham masaüstü PC'ler hem de Bluetooth desteği olmayan dizüstü bilgisayarlar için çok iyi bir çözüm. Özellikle tırnak boyutundaki minik yapısı ile USB girişine taktığınızda varlığından haberdar dahi olmayacağınız cihaz CSR firmasının gelişmiş BlueCore yongasını kullanarak Bluetooth v2.1 + EDR desteği ile bu teknolojiyi kullanan cihazlar arasında çok daha yüksek hızlı ve düşük enerji tüketen verimli bağlantılar sağlayabiliyor. Aynı zamanda Bluetooth V1.2 ve v2.0'ı da destekleyen ürün geriye dönük uyumlulukta da hiçbir sorun çıkarmıyor. Yaptığımız denemelerde Windows XP, Vista ve Windows 7 altında hiçbir ek sürücüye ihtiyaç duymadan çalışan ürün tak & çalıştır özelliği ile beğenimizi kazandı. Firma buna karşın ürünle beraber gelişmiş Bleutooth aygıt yönetim yazılımı BuleSoleil'i kullanıcılara sunmayı ihmal etmemiş.
Özetle

Günümüz teknolojilerini desteklemesinin yanında geriye dönük uyumluluk da sunan ürün ile tüm aygıtlarınızı PC'nize bağlayabilirsiniz.

Lion Li On UTBT01 Mini Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Lion Li On UTBT01 Mini
Ürün Türü USB Aygıtlar
CHIP Online Notu 85
Üretici Lion
Teknik Detaylar
Bluetooth teknolojisi V1.2, v2.0, v2.1 + EDR
Kapsama alanı 20m
Transfer hızı Max 3Mbps
İşletim sistemi 2000, XP, Vista, 7
Diğer BlueSoleil Yazılım

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

guzel bısıye benzıo

küçük ve hızlı olması çok cazip geliyor insana

ben buna baktım cok guzel bısey kullanmadım ama estetık bır cıhaz olmus ozellıklerınede cok ıyı bır cıhaz

aslında lazım bir tane her eve

KÜÇÜK olması, BÜYÜK bir avantaj.

İki ay kadar önce aldım ve performansından çok memnunum.En iyi tarafı da laptopa tak çıkar derdinin olmaması.En çok 11-12 mm lik kalınlığından dolayı laptopun taşınması sırasında hiç bir pürüz çıkartmıyor.USB ye tak ve unut.Fiyatı da çok uygun.

64 bit işletim sistemini destekliyormu

64 bit işletim sistemini destekliyormu

Sen de yorum yaz