Logitech Harmony 1000 incelemesi Dijital kumanda

Havalı bir tasarıma sahip ve bir defa kurulduktan sonra elinizden bırakmak istemeyeceğiniz bir ürün.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Şık tasarım
  • Geniş veri tabanı
  • Ürünleri tanıtmak zor
Evimizdeki televizyon, DVD çalar, müzik seti gibi tüm elektronik aygıtları tek kumanda üzerinde kontrol etmek için birçok çözüm geliştirildi. Logitech bu evrensel uzaktan kumandalara PDA'i andıran bir ürünle bambaşka bir bakış açısı getirmiş. Son derece şık tasarımıyla dikkat çeken ürün dokunmatik ekranıyla rahatlıkla kullanılabiliyor.Ürünü yöneteceğiniz aygıtların listesi ürünle beraber gelen yazılımın içerisinde bulunuyor. İnternet üzerinden kendini güncelleyen ve yüzlerce ürünü içeren bu yazılım, aynı zamanda devamlı olarak büyüyen bir veri tabanına sahip. Eğer kullanacağınız ürün listede yoksa fakat bir uzaktan kumandaya sahipse, oldukça meşakkatli bir süreçle Harmony 1000'e tanıtılabiliyor. Fakat tüm aygıtları tanımladıktan sonra ürünü kullanmak büyük bir keyif veriyor. Şarj edilebilir lityum iyon pille çalışan ürünün üzerinde bir pil göstergesi bulunmuyor. Fakat sizi tuş karmaşasından kurtardığı da bir gerçek.
Özetle

Havalı bir tasarıma sahip ve bir defa kurulduktan sonra elinizden bırakmak istemeyeceğiniz bir ürün.

Logitech Harmony 1000 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Logitech Harmony 1000
Ürün Türü Evrensel Kumanda
CHIP Online Notu 68
Üretici Logitech
Teknik Detaylar
Arabirim USB
Ekran boyutu 3,5 inç
Boyut 144 x 108 x 20 mm
Ağırlık 191 g (pil dâhil)
Güç kaynağı Dâhili lityum iyon pil
Diğer Şarj istasyonu, yazılım
01/09/2007 Tarihli Fiyatı 545 $ + KDV

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

bu ürünü kullanıyorum inanılmaz bir alet gerçekten elimden düşürmüyorum ve kumanda karmaşasından kurtuldum. ev sinema sistemim tv im ps3 bilgisayar vs :D

bu kadar para bu alete verilmez. ben de logitech harmony 525 var. fiyatı da makul ölçüde...

545 $ + KDV + Daha küçük bir eve taşınarak - ev kira ise - aylık masraftan tasarruf + Aletleri kalkıp yanına giderek kontrol etmek (Bu da spor masraflarını azaltır.Hem daha sağlıklı.) + Bak bir de sağlık masrafından tasarruf çıktı ... Şimdi aklıma gelmedi başka bişe ama iyi kar ettik.
Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış.Bilişim toplumunda "Zenginin malı züğürdün kolunu da yoruyor." (Kolum ağrıdı yahu.) "Yoga"ya devam o zaman "Sakinim; ben öğrenciyim; ben öğrenciyim"

her kumandayı yanımda taşırım daha iyi ona pc parası vermekten

OBA ya katılıyorum. Aşırı pahalı. Bu ürünler 100 YTL altında olacak ki kullanabilelim.

bence süper alet mutlaka edinin ve kullanın derim bence:))))) ucuzmuş:P

Şafak olum biz bundan yapalım dediydim sana, bi mikroişlemciyle bi dokunmatik LCD ye bakıyo. Bitirme projesinden de yırtardık. Mahallede de kakalardık baktık tuttu tükan bile açardık :D

Sen de yorum yaz