Logitech V10 incelemesi Logitech V10: Pratik kullanım

Güçlü performansı ve kolayca taşınabilmesiyle dizüstü bilgisayarlarına güç katmak isteyen kullanıcıların ilgilisi çekebilir.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Güçlü performans
  • Kompakt tasarım
  • Taşıma kılıfı
Dizüstü bilgisayarlarımızla gittiğimiz her yerde eğlenceyi de beraberimizde taşıyoruz. Fakat günümüzde kaç dizüstü bilgisayarın üzerindeki tümleşik web kamerası ya da hoparlör bizi tatmin edecek perormansı gösterebiliyor? Özellikle yüksek çözünürlükte ve biraz da büyükçe bir ekranda film izlerken havaya girebilmek için fazladan hoparlörlerin katkısını yadsınamaz. İşte Logitech tam bunun için 2 adet uydudan oluşan bir hoparlör seti tasarlamış.Ürünün ses girişleri aynı zamanda hoparlörlerin sabitleme ayağını da oluşturan bir plastik parçanın içinde. Ürün gücünü ve veri akışını da tek USB kablosu üzerinden alıyor. Böylelikle kullanımı son derece kolay iki adet hoparlöre sahip oluyorsunuz. Ürünü kurarken tek yapmanız gereken üç kabloyu yerlerine takmak o kadar. Ses kontrolü üzerinde olan uyduları küçük boyutları ve uzun kablolarıyla kolayca yerleştirebilirsiniz. Bu güçteki bir hoparlör için güçlü performans gösteren üründe bizi rahatsız eden herhangi bir ses bozulmasına rastlamadık. Sesi sonuna kadar açsanız bile baslarda bir patlama ve tizlerde bir cızırtı duymuyorsunuz. Üstelik hafifliğiyle kolayca taşınıyor. Ürünle taşıma çantası da hediye ediliyor.SONUÇ: Güçlü performansı ve kolayca taşınabilmesiyle dizüstü bilgisayarlarına güç katmak isteyen kullanıcıların ilgilisi çekebilir.
Özetle

-

Logitech V10 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Logitech V10
Ürün Türü Hoparlör
CHIP Online Notu 85
Üretici Logitech
Teknik Detaylar
Hoparlörler 2 uydu
Toplam çıkış 2 W
Frekans aralığı 32 Hz - 20 kHz
Kumanda Yok
Uydu boyutu 17,8 x 15,5 x 4,5 mm
Ağırlık 4,5 kg
22/04/2008 Tarihli Fiyatı 86 YTL (KDV Dahil)

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Harika bir ürün! Yalnız USB ile işini halletmesi, üstün bas ve tiz değerlerinin yanında mükkemmel tasarımıyla verdiğiniz paranın hakkını veriyor. Bütün arşivimi yeniden keşfettirdi bana.:)

düşük bir ses çıkışına sahip benzeri olan başka markalarda 20 dolara satılırken buna 50 dolar vermek bilemiyorum bana pek mantıklı gelmiyor. logitech pahalı

kustah arkadaşa katılıyorum bukadar para verip bu ürünü almak ve duyduğunuz yada duymaya çalıştığınız sese değmiyor gerçekten..

YA BEN BU HOPARLÖRÜ ALMAYA KARAR VERDİM
SİZCE NASIL BU HOPARLÖR

bu ürünü daha bugün Vatan bilgisayardan %50 indirimle 59 tl ye aldım emin olun böyle bir ses kalitesi beklemiyordum ses kalitesi mükemmel ve emin olun aldığıma hiç pişman olmadım.bence kaçırmayınn

Sen de yorum yaz