Logitech Wireless Presenter R400 incelemesi Tak ve kullan

CHIP ONLINE Notu
85
Özetle

15 metre mesafeye kadar kullanılabilen R400, slayt gösterilinizde size yardımcı olacak pratik bir kontrol cihazı.

Sunumlarınızda kontrolü elinizde bulundurabileceğiniz başarılı bir ürün.

"Tak ve Kullan" sloganı uzun zaman önce hayatımıza girmiş olsa da standart ürünlerin dışında bu özelliği destekleyen ürünlerin az olması zaman zaman bize bu teknolojinin önemini hatırlatıyor.Logitech'in Test Merkezimize konuk olan sunum kontrol cihazı R400'de takar takmaz kullanmaya başlayabileceğiniz bu kullanışlı cihazlardan biri. XP, Vista ve 7 ile çalışan cihazı taktıktan sonra herhangi bir sürücü kurmanıza gerek kalmadan kullanmaya başlayabiliyorsunuz.Üzerinde 5 adet tuş bulunan R400'ün kullanımı da inanılmaz derecede kolay. İki tuş slaydı ileri veya geri kontrol etmeye yararken bir diğer tuşa bastığınızda lazeri devreye sokabilirsiniz. Diğer iki tuş vasıtası ile slâydı başlatabilir veya destekleyen yazılımlarda ekranı karartabilirsiniz.

Logitech Wireless Presenter R400 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Logitech Wireless Presenter R400
Ürün Türü USB Aygıtlar
CHIP Online Notu 85
Üretici Logitech
Teknik Detaylar
Tuş sayısı 6
Kontrol tuşu 4
Kablosuz teknolojisi 2.4 GHz RF
Lazer Var, göstergeli
İşletim sistemi XP, Vista , 7
Diğer Pil göstergesi, taşıma kılıfı

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Logitech kalitesine güvenerek daha önce kullandığım Targus marka kumandamı terk edip bu cihazı aldım. Kalitesinden kuşkum hala yok ancak kumanda tamamen Türkçe Q kalvyelere uygun değil. Black screen yapamıyorsunuz. Bu bende sorun oluşturuyor. Logitech firması ile irtibata geçtiğimde ingilizce dil paketi ile kullanabileceğimi söylediler. Denedim gerçekten çalışıyor. Ama buseferde her kullandığımda dil paketini değiştirmem gerekiyor. Oysa bizim klavyelere uygun bir sürücü yazsalar sorun kalmayacak. CHIP olarak bu sorunun çözümüne yardımcı olursanız çok sevirim.

Ahmet KARAHASANOĞLU

LOGİTECH WİRELESS PRESENTER R400 SUNUM KUMANDASI ALDIM.EVDEKİ BİLGİSAYARIMDA ÇALIŞMADI.VATAN MAĞAZASINA GERİ GÖTÜRDÜM , ORADA ÇALIŞTI , CİHAZ ARIZALI DEĞİL.DEDİLERKİ BAZI VİRÜS PROGRAMLARI VİRÜS GİBİ ALGILAYABİLİYORMUŞ O YÜZDEN ÇALIŞMAYABİLİR DEDİLER.VİRÜS PROGRAMINI TAMAMEN KALDIRMADIM , DEVRE DIŞI BIRAKTIM.YİNE ÇALIŞMADI LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ.NE YAPMAM LAZIM.

logitech sunum kumandasına tuş atama nasıl oluyor.

Sen de yorum yaz

Turhost