Microsoft LifeCam VX-5500 incelemesi Yazılım farkı

Yazılımındaki farklı efektlerle sohbetlerinize renk katacak olan ürün, kaliteli VGA lensiyle size net bir görüntü veriyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Başarılı yazılım
  • Otomatik ışık ayarı
  • Esnek sabitleme ayağı
Yıllardır yazılımlarının yanı sıra özellikle web kamerası ve klavye alanında adından söz ettirmeyi bilen Microsoft bu kez eğlenceli bir ürünle karşımıza çıkıyor. Yuvarlak hatlarıyla daha ilk bakışta sempati uyandıran web kamerası, değişebilen kapaklarıyla yalnızca kırmızı değil mavi ya da beyaz renklerde de kullanılabiliyor. Ürünün sabitleme ayağı son derece esnek ve dizüstü bilgisayarınızın ya da monitörünüzün üstüne kolayca takılabiliyor. Ayrıca masaüstünde kullanılabiliyor ve kamera sağa sola da döndürülebiliyor. 180 cm'lik uzun kablosu sayesinde kolayca yerleştirilebiliyor. Otomatik odaklama yapabilen web kamerasının üzerinde bulunan tek tuşla MSN üzerinde sesli arama yapabilmek mümkün. Yazılımdaki çeşitli ayrıntılar sayesinde MSN ile tam uyumluluk içerisinde bulunan ürün, bu yazılımla birbirini tamamlıyor. Ürünün üzerinde bulunan mikrofon, testlerimizde sesi karşı tarafa başarılı bir şekilde ileterek kalitesini ortaya koydu. Ayrıca web kamerası ışık ayarını otomatik olarak yapabiliyor.
Özetle

Yazılımındaki farklı efektlerle sohbetlerinize renk katacak olan ürün, kaliteli VGA lensiyle size net bir görüntü veriyor.

Microsoft LifeCam VX-5500 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Microsoft LifeCam VX-5500
Ürün Türü Web kamerası
CHIP Online Notu 68
Üretici Microsoft
Teknik Detaylar
Çözünürlük 1.3 Mp
Fotoğraf çözünürlüğü 1280 x 960 piksel
Görüntü yongası CMOS
Kablo uzunluğu 180 cm
Video çözünürlüğü 640 x 480 piksel
Mikrofon Var

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

güzel bişeye benziyor almak lazım!

kamerayle bi fotograf cekip koysaydiniz daha iyi olurdu.

Herşey para kardeşim almak lazım demek kolay !!!

Sen de yorum yaz