Mio C720 incelemesi Kaybolmak yok

Oldukça zengin harita içeriğini eğlence ve diğer özellikleriyle birleştirerek kullanıcının hizmetine sunan bir GPS.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Fotoğraf çekebiliyor
  • Bluetooth özelliği
  • Türkçe arayüz ve ses
Gittikçe daha makul rakamlara inen GPS fiyatları, bu kullanışlı aletlerin yaygınlaşmasına yardımcı oluyor. Mio C720 modeli, 4,3 inçlik ekranıyla kullanıcıya büyük bir görüş alanı sağlıyor. Ürünün en ilgi çeken yanı, size yolunu göstermesinin yanı sıra fotoğraf çekebilmesi. Çektiğiniz bir fotoğrafa atayabileceğiniz kordinatlar sayesinde o yere tek tıklamayla gidebilir ya da başka birisine gösterirken Google Earth gibi bir program yardımıyla tam yerini de işaretleyebilirsiniz. Bu sayede ürüne notlar ekleyerek tamamen kişiselleştirebiliyorsunuz. Sizi hem arayüz hem ses aracılığıyla Türkçe olarak yönlendiren ürün, tam 35 ülkenin haritasını belleğinde barındırıyor.Üründe araç dışında yaya ve bisiklet modları da yer alıyor. Kart girişi sayesinde resim ve video da yükleyebileceğiniz GPS'i dilerseniz kulaklıkla da kullanabilirsiniz. Bluetooth özelliğine sahip bir cep telefonunuz varsa, ellerinizi kullanmadan görüşme imkanı da sunan cihazın kutusundan bir GPS'le birlikte kullanmak için neredeyse aklınıza gelen tüm aksesuarlar da çıkıyor. Ürünü kullanırken ne sokak bilgisinde ne de yönlendirme de herhangi bir sorun yaşamadık.SONUÇ: Oldukça zengin harita içeriğini eğlence ve diğer özellikleriyle birleştirerek kullanıcının hizmetine sunan bir GPS.
Özetle

-

Mio C720 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Mio C720
Ürün Türü Navigasyon
CHIP Online Notu 68
Üretici Mio
Teknik Detaylar
İşlemci ve bellek 400 MHz Samsung 64 MB
İşletim sistemi ve ekran Win CE Net 5.0, 4,3 inç
Arabirim Mini USB, SD/MMC kart
Pil ömrü 4,5 saat
Boyutlar ve ağırlık 19 x 126 x 81 mm, 190g
Diğer Bluetooth
19/05/2008 Tarihli Fiyatı 1.168 YTL (KDV Dahil)

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

daha ne olsun:)

süper bi icad

ortalama piyasa satış fiyatı 795,00 USD + KDV
önemli bir mevzuyuda atlamayalım böylece

AVRUPADA BÖYLE NAVIGASYONLAR 200 ytl civarinda.bence pahali

gercekten pahalı ürün güzel belki ama yinede fiyatı soğutuyor

şahsen ben kullanıyorum ve çok memnunum alışana kadar biraz zorluk çekebiliyorsun ama kullandıkça ne kadar kullanışlı olduğunu fark ediyorsun. tek kötü yanı foto makinesi biraz yavaş çekiyor ama zaten onun amacıda çektiğin resimlere kordinat ekleyip daha sonra harita çıkartabilmek olduğundan göz ardı edilebilecek bir mevzu

on numara makine almak lazım

Cihaz özellikleri bakımından iyi görünüyor olabilir. Ama konu navigasyon cihazı olunca, harita güncellemesi çıkarmayan, sürekli "ha çıktı ha çıkacak" diye oyalayan bir firmanın ürünlerinden uzak durmak lazım. Ben C220 aldım, içinde hala 2007.07 haritası olduğu verdiğim para çope gitti. Bir de bunun gibi daha üst seviye bir cihaz alsaydım, içim daha fazla yanardı heralde. Kesinlikle uzak durun!

9 aydır mio C720 aldım çok harika bir cihaz ama beş aydır haritası ha bu gün ha yarın güncellenecek diye oyalanıyoruz ve artık usandık.bir an önce yeni ve üç boyutlu haritanızı çıkarın da rekabet ortamına siz de katılın.cihazın güzelliği haritasız sıfırdır.

Sen de yorum yaz