Mio Moov 360 incelemesi Geniş ekran

Temel özelliklere sahip olmasına karşın yüksek çekim gücü ve bluetooth özelliğiyle öne çıkan bir ürün.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Yüksek çekim gücü
  • Bluetooth özelliği
  • Genişletilebilir bellek
Bir süredir Mio'nun tüm modellerini sırasıyla inceliyoruz. Bu ay da sıra Mio Moov 360'a geldi. Mio Moov 360, C725 modeli gibi eğlence yerine tamamen yönünüzü bulmaya odaklanmış. Bluetooth
özellikli bir cep telefonunuz varsa bu ürünle birlikte arama yapabilir veya gelen aramayı cevaplayabilirsiniz.

Ürünün en enteresan yanı Flickr gibi Internet sitelerinden indirebileceğiniz, GPS koordinasyonu belli olan fotoğrafları bu GPS cihazına indirerek tek tıklamayla kendinize bir rota çıkartabilmeniz.
Ürünün 4,3 inç 480 x 272 piksel çözünürlüğe sahip geniş QVGA ekranı gece de gündüz de oldukça iyi görüntü veriyor. Üründe bulunan 20 kanallı SiRF Star III alıcısı sayesinde kuvvetli bir çekim gücüne sahip olan Mio C725, içerisindeki ayrıntılı Avrupa haritası ile yolunuzu kolayca bulmanıza yardımcı oluyor. Üstelik restoran, benzin istasyonu vb noktaların bilgisini gene bluetooth özellikli cep telefonunuz ile internetten indirip bu ürüne aktarabiliyorsunuz. Böylece adres yazmaya da gerek kalmıyor.


Özetle baktığınızda bu GPS cihazı ve bluetooth özeliği olan ve internete bağlanabilen bir cep telefonu ile nerede olursanız olun yolunuzu kolayca bulabilirsiniz.

Sonuç : Temel özelliklere sahip olmasına karşın yüksek çekim gücü ve bluetooth özelliğiyle öne çıkan bir ürün.
Mio Moov 360 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Mio Moov 360
Ürün Türü Navigasyon
CHIP Online Notu 68
Üretici Mio
Teknik Detaylar
İşlemci Samsung 2443-400Mhz
Ekran 4,3 inç
Arabirim Mini USB, SD/MMC kart
Pil ömrü 2,5 saat
Boyutlar ve ağırlık 130 x 77,7 x 17,7 mm, 380 g
Diğer Oto sabitleme sehpası

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

ben bir navigasyon alacağım ama kararsızım ne alsam diye Mio fena gözükmüyor Albimde eski köklü firmaymış servisi felan iyidir dediler bu üründe güzelmiş alınabilir

navigasyon konusunda sahiden bir bilgi eksikliği var bence bu tarz sitelerde daha çok anlatmalı ki faydası anlaşılsın.Mio bu işi iyi yapanlardan anladığım kadarı ile güzel ürün

cihaz güzel ama haritaları güncellemiyorlar.Güncel olmayan haritalarlada yol bulmak imkansız.Mio harita güncelleme konusunda kesinlikle sınıfta kaldı.

NAVİGASYONDA PEK ÇOK KRİTER DEVREYE GİRER. TEK BAŞINA İYİ BİR CİHAZ İŞE YARAMAZ. KULLANDIĞI HARİTA, PROGRAM, İŞLEMCİ VS. UZUN ZAMANDIR YAPTIĞIM ARAŞTIRMALARIMIN SONUCUNDA BAŞARSOFT'UN HARİTALARININ VE I-GO8 YAZILIMININ İYİ OLDUĞU SONUCUNA ULAŞTIM. MAKİNEYE GELİNCE BURADA TABİKİ BU İŞİ YILLARDIR YAPAN ALANINDA İSİM YAPMIŞ OLANLARI TERCİH ETMEKTE FAYDA VAR. BU NOKTADAN SONRA İHTİYAÇLARINIZI KENDİNİZ BELİRLERSİNİZ. BİLDİKLERİMİ PAYLEŞMAK İSTEDİM UMARIM FAYDALI OLMUŞUMDUR.

Mio aldığıma pişmanım. 18 ay oldu harita güncellenmedi.

bu ürün bende var teknik olarak iyi bir cihaz tek sıkıntısı destek ve harita güncellemesi ...

Sen de yorum yaz