Motorola Moto 360 incelemesi Moto 360: Android Wear'lı akıllı saat testte!

4 ay önce piyasaya sürülse de halen ülkemize gelemeyen Moto 360, nihayet test merkezimize konuk oldu

CHIP Test Merkezi Ercan Uğurlu
CHIP ONLINE Notu
70
  • Stil sahibi tasarım
  • Malzeme kalitesi
  • Kablosuz şarj
  • Pil ömrü vasat

Giyilebilir teknolojiler pek çok alanda karşımıza çıkıyor. Fakat bunun en bilinen ve en meşhur örneklerini akıllı saat ve akıllı bileklikler oluşturuyor. Bir de akıllı gözlükler var elbette, fakat onlar fiyatları ve henüz daha çok prototip olarak karşımıza çıkmalarından dolayı son kullanıcıya pek ulaşabilmiş değiller.

Akıllı saat pazarında büyük bir rekabet var. Özellikle çok yakında Apple'ın Spring Forward etkinliğinde tekrar sahne alması beklenen Apple Watch, bu kez  tüm detaylarıyla karşımıza çıkacak. Apple Watch'la birlikte pazar iyice kızışacak gibi.

Bugün elimizdeki modelse, Motorola'nın Moto 360 isimli akıllı saati. Şimdi Moto 360'a yakından bakalım. Bakalım saat bize neler sunuyor?

Özetle

Kısacası Moto 360, hatırı sayılır bir süre önce piyasaya sürülen, Android Wear'lı ilk yuvarlak saatlerden biri ve özellikleri, şu an için biraz geri kalmış durumda. Ama bir akıllı saatten çok fazla şey beklemiyorsanız, Moto 360, özellikle şık görünümü ve yüksek malzeme kalitesi ile halen işinizi görecek, iyi bir ürün.

Kimler Almalı

Bir akıllı saatten çok fazla şey beklemiyorsanız, Moto 360, özellikle şık görünümü ve yüksek malzeme kalitesi ile halen işinizi görecek, iyi bir ürün.

Motorola Moto 360 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Motorola Moto 360
Ürün Türü Akıllı Saat
CHIP Online Notu 70
Üretici Motorola
Firma Motorola Türkiye     (212) 317 45 95
Teknik Detaylar
İşletim Sistemi Android Wear
Ekran 1.56 inç LCD
Çözünürlük 320x290 piksel
Pil Kapasitesi 320 mAh
Bağlantılar BT4.0
Suya Dayanıklılık Var
Ağırlık 49 gr / 104 gr / 124 gr

Alternatifleri

Moto 360'a alternatif olarak Samsung Gear S'i tercih edebilirsiniz veya Apple'ın akıllı saatini bekleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

yaklaşık bir haftadır moto 360 sahibiyim ve tek bir yönü hariç herşeyiyle gayet yeterli bir cihaz.sadece bartarya ömrü rezalet.yabancı forumlardan okuyorum;kimisi 2 günü rahat çıkarıyor demiş,kimisi de benim gibi saatte %10 pil düşüyor.anlamadım gitti.neyse yakında yeni sürümü yayınlarlarsa umarım batarya ömrü az daha uzar.ama hakkını yememek gerek,adamlar saate bakmayı zevk haline getirdiler.bildirimler falan,donanımıyla yazılımıyla son derece şık ve estetik

@10 Haziran 2015 13:28 yani ben de almak istiyorum tavsiye edermisin

Sen de yorum yaz