3COM Navigon 3300 Max incelemesi Navigon Türkiye'de

CHIP ONLINE Notu
68
Özetle

Güncel harita verisi ve başarılı yazılımının yanında Navigon, MyRoutes gibi kendine has özellikleriyle başarılı bir ürün.

Güncel haritası ve kolay kullanımı ile başarılı bir navigasyon cihazı.

Nintendo oyun konsollarını ülkemizdeki kullanıcıların beğenisine sunan Nortec Euraisa, artık Navigon navigasyon cihazlarını da ülkemizde kullanıcılar ile buluşturuyor. Firmanın test merkezimize konuk olan 3300 modeli, ilk bakışta diğer navigasyon cihazlarında olduğu gibi bir araç montaj aparatı ile geliyor.5 voltluk USB girişi üzerinden enerji ihtiyacını karşılayan ürün bu enerjiyi aracınızın çakmak soketinden temin ediyor. Yine beraberinde gelen USB kablo ile de hem ürünü şarj edebiliyor hem de harita güncellemeleri gibi işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Ürünü bilgisayarımıza bağladığımızda içerisinde gelen yazılımın 64 Bit uyumlu olmaması bizi hayal kırklığına uğrattı. Öte yandan firmanın sitesinde indirdiğimiz güncel Türkçe yazılım ile cihazımızı başarıyla kaydettik. 3300 Max, beraberinde en güncel harita bilgisi ile geldiği için herhangi bir güncelleme yapmamıza ise gerek kalmadı. Son olarak Nvigon Fresh adlı bu yazılımını kullanımın gayet kolay olduğunu belirtmeliyiz.

3COM Navigon 3300 Max Teknik Özellikleri
Ürün Modeli 3COM Navigon 3300 Max
Ürün Türü Navigasyon
CHIP Online Notu 68
Üretici 3COM
Teknik Detaylar
Ekran 4,3" 16:9
GPS yonga SiRF Star 3i + Instant Fix II
Hafıza 1 GB Flash / 64 MB RAM
İşlemci Atlas IV (500 MHz)
Batarya 1300 mAh lityum pil
Ağırlık ve boyutlar 170g, 119×75.9×20.9 mm

Alternatifleri

Geçtiğimiz aylarda incelediğimiz Tom Tom Start da uygun fiyatıyla Navigon'a alternatif olabilecek bir ürün.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

merhabalar ben navigon 3300 max ciazimi yurt disindan aldim ama icinde turkiyenin haritasi yok nasil yukliyebilirim yardimci olurmusunuz birde hafiza karti takilan yerede turkiyenin yuklu haritasi takiliyormus bunu turkiyede nerde bulabilirim yada haritayi nasil yukliyebilir yardimci olurmusunuz
saygilarla ahmet

Sen de yorum yaz

 

İlginizi çekebilir
Turhost