NetObjects Fusion 7.5 incelemesi Kullanımı kolay, yapısı güçlü !

Uzun zamandan beri piyasada olan bir web tasarım yazılımı olan Netobjects Fusion’ın yeni sürümü 7.5, hem yeni başlayanlar hem de profesyonel kullanıcılar için birçok yenilik sunuyor. Geleneksel web editörlerinden farklı olarak yazılım,web sitelerini oluştururken çok daha düzenli ve daha az hataya yol açacak bir yapı sunuyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
Bu şekilde basit bir sihirbazla desteklenmiş aile ağacı şeklinde ifade edilen web sitesinde bir sayfayı başka bir yere taşıdığınızda ya da sildiğinizde, sayfa başlıklarına göre otomatik olarak tüm bağlantılar ve tuşlar da güncelleniyor. Kişisel ya da ticari sitenize geniş kütüphaneden bir stil seçtiğinizde ise tüm görünüm anında değişiyor. Bu özelliğin Frontpage’inkinden daha başarılı olduğu da söylenebilir. Fazla yaratıcı olmayan site tasarımcılarının işini oldukça kolaylaştıracaktır. Geliştirilmiş stil kütüphanesine ek olarak, fotoğraf galerisi editörü de eskisine oranla daha başarılı çalışıyor. Bu şekilde sitenize yüksek miktarlarda resim yerleştirmeniz de kolaylaşmış oluyor. Ayrıca Quicktime,Windows Media ve Flash gibi nesnelerin eklenmesine de imkan tanıyan yazılım, kodlama sırasında da grafiksel olarak kullanıcıya yardımcı olmaya çalışıyor.
Özetle

Kod yazacaklara göre pek uygun bir seçenek değil. E-ticaret çözümleri ile entegrasyon için sunduğu yeni araçlar ise en büyük yenilikleri oluşturuyor.

NetObjects Fusion 7.5 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli NetObjects Fusion 7.5
Ürün Türü İnternet ve Web
CHIP Online Notu 85
Üretici Netobjects

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz