Norton Internet Security 2011 incelemesi Kapsamlı koruma

Bilgisayarınızı yavaşlatan uygulamaları anında size ispiyonluyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
Kişisel bilgisayarlarımız artık sadece internete bağlanıp ihtiyaç duyduğumuzda kullandığımız cihazlardan öte, bütün bilgilerimizin depolandığı ve içerisindeki bilgilerin kişisel özelliklerimizin analizinde ve bize özel reklamların oluşturulmasına kullanıldığı birer veri merkezi haline geldiler. Kişisel bilgisayarlarımız bu denli önemli bilgileri depolarken bu bilgileri ücretsiz güvenlik yazılımlarıyla ve sadece "Anti-Virüs" koruması sunan programlarla korumaya çalışmak alında size çok daha pahalıya mal olabilir. Öte yandan yaklaşık 2 ay boyunca test ettiğimiz Norton Internet Security 2011, sadece virüslere ve Truva atlarına karşı değil, internetten gelebilecek olan tehditlere karşı da etkili bir koruma sunuyor. Bu bağlamda gezdiğiniz web sitelerinden tıkladığınız bağlantılara ve inen dosyaların sezgisel sistemle taranmasına kadar geniş bir koruma mevcut. 2009 sürümünden beri performans konusunda da iyileştirmelere giden Symantec, 2011 sürümü ile bilgisayarınızı yavaşlatmak bir kenara, PC başından ayrıldığınızı algılayıp taramaları bu esnada gerçekleştiriyor ve bilgisayarınızı yavaşlatan uygulamaları anında size ispiyonluyor.
Özetle

Piyasadaki en gelişmiş güvenlik yazılımlarından biri olan Norton, 2011 sürümü ile imza tabanlı taramadan çok daha ötesini sunuyor.

Norton Internet Security 2011 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Norton Internet Security 2011
Ürün Türü Güvenlik Yazılımları
CHIP Online Notu 85
Üretici Norton
Teknik Detaylar
İşletim sistemi Windows XP, Vista, 7
İşlemci 1 GHz
Bellek 256 MB
Disk alanı 300 MB
E-Posta Outlook, Windows Mail
Tarayıcı Internet Explorer, Firefox

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

ZEUS rootkitlerini tespit ediyor mu?

Ziyaretçi yazmış:

ZEUS rootkitlerini tespit ediyor mu?

Bugün 11:28
___________________________________________________
Yok etmiyor:) Sana kıllık olsun diye bilerek imzayı tanımazlıktan geliyor:D

kaspersky 2011 internet securty tespit ediyor ama bunu bilmiyorum

Piyasadaki en iyi güvenlik yazılımı. Rakibi yok. Herhese tavsiye.

haha kendi kendimi ispiyonlayacak :D

2008 sürümünden beri kullanıyorum mükemmel diye bilirim internet sec.2011 i herkese tavsiye ederim

İncelediğim kadarıyla bilgisayarı daha az yorma konusunda da çok yol kat etmiş
ama aile kontrolü uygulamalarında kaspersky pure kadar başarılı değil. Şu sıralarda bu benim için çok önemli.Sadece engellemenin ( engelleme tam manasıyla koruma değil ) yanı sıra benim belirleyeceğim bazı kilit sözcük aramalarında beni uyarmalı. Mesela;
hap, sex, Halime, ...

norton varsa sorun yok..

çok güzel bi yazılım ama bi tek sorunu var çözemedim ve beni çok sinirlendirdi.virüs olmadı halde bi dosyamı kendi kendine karantinaya aldı sildi filan bişeyler yaptı.ben onun virüs olmadını gösteremedim nortona o seçeneği bulamadım

Gerçekten ben kullanıyorum çok başarılı ve 1.6 islemcili netbookta kullanıyorum bu haberi okuduğumda aa bi bakiyim nortona dedim 6 ay önce kurdum hiç hissetmeden kendi takılıyor. ben sadece rahat rahat geziyorum.iyiki 6 ay önce ön yargımı kırmışım tavsiye ederim.

Norton iyidir ama birde konto ac uyarisi yapmasa cook gicik

iyi günler arkadaşlar şimdi ben nortonu indiririm ama benden serial veya bunun gibi başka birey ister durur sğrekli satın almasıda benim cebime uymaz varsa cracklı veren site yada serialleri verin bizde kullanalım yoksa norton ve nod32 nin kişisel pc deki performansına hiçbi yazılım eline su dökemez :)

Sen de yorum yaz