Panasonic Lumix DMC-FX35 incelemesi Panasonic Lumix DMC-FX35: Küçük ve şık

Panasonic DMC-FX35, yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz yüksek performanslı bir ürün.

Oynat Panasonic Lumix DMC-FX35 - Fotoğraf makinası Panasonic DMC-FX35, yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz yüksek performanslı bir ürün.
Panasonic DMC-FX35 tasarımı, teknik özellikleri ve başarılı performansıyla ön plana çıkıyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Geniş açı
  • Yüksek algılayıcı
  • Şık tasarım
Panasonic DMC-FX35 tasarımı, teknik özellikleri ve başarılı performansıyla ön plana çıkıyor.

El çantamıza bile sığacak kadar küçük ve hafifliğiyle kolayca taşınabilir bir fotoğraf makinası, gerektiği anlarda oldukça işimizi görebilir. Panasonic'in beyaz renkli fotoğraf makinası ilk bakışta oldukça şık hatlarıyla dikkat çekiyor. Ürünün arka tarafında bulunan bir tekerlekçik sayesinde menüsünde dolaşabildiğimiz fotoğraf makinası önceden ayarlanmış 22 adet moduyla bize en uygun fotoğraf çekme olanağını sağlıyor.10.1 megapiksel algılayıcısıyla standar 640 x 480 çözünürlük dışında 3648 x 2736 çözünürlüğe kadar fotoğraf çekebilmemizi sağlayan ürün aynı zamanda 1280 x 720 video da çekebiliyor. Dijital kırmızı göz önleyeisiye sahip olan fotoğraf makinas, 25mm'lik geniş açı çekebilme yeteneğiyle kullanıvısına daha rahat bir çalışma ortamı sunuyor. 4x optik zoom'u ile ayrıntılara da inebilmenizi sağlayan fotoğraf makinası, 2,5" TFT LCD ekrana sahip. Bu ekranda çektiğiniz fotoğrafları bir takvim içerisinde ve tarihe göre saklıyor. Tabiiki dilerseniz fotoğraflarınızı bilgisayar aktarabiliyorsunuz. Titreşimi önleyici sistemi sayesinde net görüntüler alabilmenize yardımcı olan fotoğraf makinası sağlam bir alüminyum gövdeye sahip. Ürünün 50MB belleği yüksek çözünürlükte fotoğraf çektiğinizde hemen dolacağından SD/SDHC/MMC (Sadece fotoğraflarda) slotlarıyla da desteklenmiş. Böylelikle 2GB üzeri SDHC kartları da kullanmak mümkün. SONUÇ: Genel tasarımı, teknik özellikleri ve başarılı performansıyla ön plana çıkan Panasonic DMC-FX35, yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz yüksek performanslı bir ürün.

Özetle

-

Panasonic Lumix DMC-FX35 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Panasonic Lumix DMC-FX35
Ürün Türü Kompakt Fotoğraf Makineleri
CHIP Online Notu 68
Üretici Panasonic
Teknik Detaylar
Algılayıcı 10.1 megapiksel CCD
Diyafram aralığı F2.8-F8.0
Optik zum 4x
Bellek 50 MB dahili bellek, SD/SDHC ve MMC (Sadece fotoğraflarda)
Pil Şarj edilebilir Li-ion
Boyut ve ağırlık 94.7 x 51.9 x 22 mm, 125 g
28/07/2008 tarihli fiyatı 678 YTL (KDV dahil)

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Üstüne kompak makine yok

bendede panasonic FS3 var gerçekten panasonic bu işi iyi beceriyor herkese tavsiye ediyorum..

yaklaşık 1998 den bu yana abartısız değişik kategorilerde 20 civarında digital fotoğraf makinası kullandım..lumix in alt modelinden bile çok memnunum..leica lens-optik sabitleme-25 mm geniş açı-diğer elektronik detaylardan bahsetmeye gerek bile yok..bu kadar üstün özellik küçücük ve kaliteli bir gövdede birleştirilmiş..inanın tek kelimeyle olağanüstü bir makine..nıkon canon sony yada casio hepsinin çok güzel makineleri var ama inanın bu katagorine bu makine hepsine toz yutturur..i

700 YTL ye yakın bir fiyatı var ve bnce çk pahalı..piyasada daha ucuz ve buna yakın performans sağlayan ürünler var..

harici hafıza kartına film çekmiyorsa yüksek çözünürlükte film ne işe yarar

fiyatı gereksiz yere çok pahalı olympus'un 10.1 mp çözünülürlükteki ve su geçirmez tüm darbelere dayanıklı,su altı çekim yapan bir modeli bundan çok çok daha ucuz.

bendede panasonic FS3 var AMA GÖRÜNTÜLÜ KAYITLARDA BİLGİSAYARA AKTARIRKEN NEDEN SES YOK ANLAYAMADIM.BU KONUDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM...NE YAPMALIYIM?

bu makinadan bendede var çok memnunum.almanızı istiyorum

Sen de yorum yaz