Philips GoGear Luxe 4 GB incelemesi Bir Taşla İki İşlev

4 GB hafızası ile Mp3 arşivinizi yanınızda taşıyabilir, Bluetooth özelliği ile kulaklık olarak kullanabilirsiniz.

Oynat Philips GoGear Luxe 4 GB 4 GB hafızası ile Mp3 arşivinizi yanınızda taşıyabilir, Bluetooth özelliği ile kulaklık olarak kullanabilirsiniz.
4 GB belleğiyle çok sayıda MP3 dosyanızı yanınızda taşıyabileceğiniz bir ürün.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Bluetooth özelliği
  • Kolayca taşınabiliyor
  • Kolay kullanım
Philips biz donanım editörlerinin işini yaparken rastlayıp yazmaktan son derece keyif aldığı bir ürün ortaya koymuş. Ufacık bir MP3 çalar olan ürün, 4 GB belleğiyle çok sayıda MP3 dosyanızı yanınızda taşıyabileceğiniz bir ürün. Tuşlarının konumu sayesinde bakmadan bile yönetebileceğiniz ürün kocaman bir saç tokasına benziyor. Ayrıca ses performansının ortalama seviyede olduğunu ve hem baslarda hem de tizlerde sizi bir konser havasına sokmayacağını belirtmeliyiz. Fakat bu ürünün iddiası da zaten müthiş bir MP3 çalar olması değil. Ürün aynı zamanda Bluetooth özelliğine sahip bir kulaklık görevini de görüyor. Cep telefonunuza tanıtabileceğiniz bu ürün böylece iki farklı aletin görevini görebiliyor. Siz yolda müzik dinlerken cep telefonunuz çaldığında ürün müziği keserek bir bluetooth kulaklık olarak cep telefonunuzu kullanabilmenizi sağlıyor. LCD ekranından arayan kişiyi de görebiliyorsunuz. Özellikle toplu taşıma araçlarında telefonunuz çaldığında bakışların size çevrilmesini engelleyecek olan bu üründe bir FM radyo da bulunuyor. Bu ürün yüksek taşınabilirliği ile spor yaparken bile kullanım kolaylığına sahip.
Özetle

Hem mP3 çalar hem de bluetooth kulaklık görevini gören Philips, tek üründe iki işlevi başarıyla bir araya getiriyor.

Philips GoGear Luxe 4 GB Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Philips GoGear Luxe 4 GB
Ürün Türü MP3 Çalar
CHIP Online Notu 68
Üretici Philips
Teknik Detaylar
Kapasite 4 GB
Arabirim/Pil USB 2.0/Li-Ion
Desteklediği formatlar WMA,MP3, WAV
Sinyal – Gürültü oranı >84 dB
Ekran boyutu 96 x 16 piksel LCD
Diğer Kulaklık, şarj cihazı, Bleutooth

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Sony w202 almadan önce görseydim keşke.

Pili değiştirip açmaya çalıştım şimdi ne açılıyor nede bilgisayar tarafından tanınıyor. Driver'ını da bulamıyorum...

Yardım Lütfen...

GoGear Luxe küçük, çok şık ve en önemlisi bluetooth ile telefonunuza bağlıyorsunuz ve müzik çaldığında müziğiniz kesiliyor ve kulaklığınızdan telefon ile konuşuyorsunuz. Son derece rahat bir ürün. Çok memnunum, kullanışlı ve pratik. Teknolojik ürünlerde küçüklük ve şıklık arayanlara özellikle tavsiye ederim

sen bılgısayarda sarj ettıysen ve dolmasına ragmen hala bılgısayarda bıraktıysan buyuk ıhtımal sarj kısmı bozulmustur..ama bu sadece go gear serısıne aıt bır sorun degıl cok fonksıyonlu urunlerın genel sorunu bu..ıphoneda da aynı sorun yasanıyor..

bunu nekadara aldınız?

bi arkadaşımız bana bu cihazın bluetooth unu nasıl etkinleştirebileceğimden bahsedebilirmi ?? bende 7610 var nasıl yapabilirim bende müzik dinlerken müziğin susmasını ve kulaklıktan konuşmak istiyorum bu nasıl olacak yardımcı olurmusunuz??

Sen de yorum yaz