Philips GoGear Muse incelemesi Kulaklarınız şenlenecek

Oynat Philips GoGear Muse Yüksek ses kalitesi ve yalıtımlı kulaklıklarıyla GoGear Muse, çevrenizdeki gürültüyü filtreleyip müziğin keyfini çıkarmanızı garanti ediyor.
CHIP ONLINE Notu
68
Özetle

Yüksek ses kalitesi ve yalıtımlı kulaklıklarıyla GoGear Muse, çevrenizdeki gürültüyü filtreleyip müziğin keyfini çıkarmanızı garanti ediyor.

Kulaklarınız şenlenecek

Bugünlerde günlük yaşamımızın her alanında sıklıkla karşılaştığımız dokunmatik ekranlar bir süredir MP4 çalarlarda da karşımıza çıkmakta. Philips'in GoGear Muse modeli de bunlara bir örnek. 3.2 inçlik kapasitif dokunmatik ekranı oldukça hassas ve sade arayüzü sayesinde rahat bir kullanım sağlıyor. 262 bin renge sahip parlak ekranında nispeten yüksek çözünürlüklü video izlemekten, resimleri slayt gösterisi halinde görüntülemeye kadar pek çok şeyi dokunarak keyifle yapabiliyorsunuz. GoGear Muse'un büyüklüğü ise ortalama bir akıllı telefon kadar ve sadece 104 gram ağırlığında. Tüm bunların ötesinde GoGear Muse'un asıl öne çıkan özelliği ise ses kalitesi. FullSound teknolojisi ile sıkıştırılmış MP3 müzikteki ses ayrıntılarını önemli ölçüde genişleterek neredeyse CD kalitesine yaklaştıran Philips, Ses Kişiselleştirme aracı ile de standart grafik ekolayzırların Jazz, Rock ve Klasik gibi sınırlı hazır ayarların yerine sesi isteğinize göre ayarlamanın çok daha eğlenceli ve dokunmatik bir yolunu sunuyor. Ayrıca ürünün ses seviyesi de bir hayli yüksek ve sesi son seviyeye ayarlamak açıkçası biraz cesaret istiyor.

Philips GoGear Muse Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Philips GoGear Muse
Ürün Türü MP3 Çalar
CHIP Online Notu 68
Üretici Philips
Teknik Detaylar
Ekran 3,2" LCD, dokunmatik, HVGA 480 x 320
Hafıza 8 GB, microSD ile 32 GB
Pil süresi 24 s müzik, 20 s radyo, 5 s video
Sinyal gürültü oranı > 84 dB
Çoklu ortam biçimleri MP3, WAV, WMA, AAC, Ogg Vorbis,FLAC, APE, MPEG4, RMVB, WMV9

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

yurtdışı 125 dolar civarında bir fiyatı varmış. bir müzik çalar için biraz fazla gelebilir ama philips go gear'ın önceki ürünlerinden birini kullanmıştım(kaybedene kadar :S) oldukça güzel ve kaliteli üründü. Pişman olmazsınız :D

Ben bu ürünün bir alt modelini kullanıyorum halen. Benim kullandığım modelde full sound ve noise cancelation özellikleri var. Noise cancelation yani "aktif gürültü önleme" özelliği otobüste, trende vs dışarıdan gelen sesi algılar ve ardından, bir dijital sinyal ișlemcisi gereken eșit ancak ters yöndeki dalga biçimini olușturarak istenmeyen gürültüyü sessizleștirir. Özellikle eski belediye otobüsleriyle giderken bu özelliği kullanıyorum ve gerçektende işe yarıyor. Benim sorum philips bu özellikten neden bu son üründe vazgeçmiş anlayamadım :(

Sen de yorum yaz

Turhost