Philips GoGear Vibe incelemesi Minik oynatıcı

Müzik için uygun, video için yeterli değil.

Oynat Philips GoGear Vibe Sadece müzik dinleyecekseniz tercih edebileceğiniz Philips GoGear Vibe daha yüksek bir hafıza ve daha uygun bir fiyata sahip olabilirdi.
128 x128 piksel çözünürlüğünde video keyfi yaşamak maalesef pek mümkün değil.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
51
  • Sesli kitap desteği
  • Sadece SMW video
  • Kısa USB kablosu
Philips tarafından test merkezimize gönderilen GoGear Vibe ilk olarak ufak boyutlarıyla dikkat çeken bir ürün. Ses ve Video dosyalarını oynatabilen ürünün aynı zamanda FM radyo frekanslarını alabildiğini de belirtelim. Ses kaydı da yapabilen ürününün beraberinde Türkçe kullanma kılavuzu gelirken cihazın içerisindeki yazılımın da Türkçe desteklediğini bildirelim. Ürünle beraber gelen CD'deki yazılımı kurduktan sonra video dosyalarını cihazın oynatabileceği biçime dönüştürebiliyorsunuz. Yaptığımız denemelerde HD videoları dahi dönüştürebilen yazılımın bu işlemi çift çekirdekli 2 Ghz işlemciye sahip bilgisayarımızda biraz yavaş gerçekleştirdiğini söylemeliyiz. Bu yazılımın bir başka özelliği ise DVD biçimindeki filmleri doğrudan cihazın oynatabileceği biçime dönüştürebilmesi. Fakat tüm bu işlemlerden sonra dönüştürdüğümüz videoyu izlerken hayal kırklığına uğradığımızı belirtmeliyiz. Cihazın aşırı küçük olan ekranı ve 128 x128 piksel çözünürlüğünde video keyfi yaşamak maalesef pek mümkün değil. Son olarak ürünün beraberinde gelen kulaklığın uzun süre kullanıma uygun olmadığını belirtelim.
Özetle

Sadece müzik dinleyecekseniz tercih edebileceğiniz Philips GoGear Vibe daha yüksek bir hafıza ve daha uygun bir fiyata sahip olabilirdi.

Philips GoGear Vibe Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Philips GoGear Vibe
Ürün Türü MP3 Çalar
CHIP Online Notu 51
Üretici Philips
Teknik Detaylar
Ekran tipi LCD 1.5" 128 x 128 piksel
Frekans tepkisi 20 - 18k Hz
Pil süresi 25 Saat müzik, 4 saat video
Çıkış gücü 2 x 2,4mW
Ekolayzır Funk, Hip Hop, Jazz, Rock, Tekno, Klasik
Sinyal gürültü Oranı > 84 dB

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

ya ben göremedim yada teknik detaylar tablosunda ve diğer sayfalarda hafızası belirtilmemiş ! Hafızası ne kadar bu cihazın ?

bir sürü farklı philips gogear modeli denedim hepsi aynı... Son ses açıkken bile fısıltı gibi hepsi de tam bir FİYASKO! ben hayatımda bu kadar düşük sesli müzik ürünü görmedim.. rezalet! Philips son senelerde kalite ve hizmet anlayışında son süre dibe doğru giden kendi kuyusunu kazan markalar kategorisinde 1. sıraya oturdu bence :D

o yüzden "aaa aceba bu üründe o ses sorununu gidermişler midir" DEMEKTEN BEN BIKTIM!!!!!!!!!!

video atamıyorum..

ben de aynı ürünü kullanıyorum da dedikleri kadr kötü diil sonuçta

bu ürün ses düzeyi olarak düşük video kalitesi orta seviye diyebilirim tek avantajı fiyatı bu fiyatta diğer markalar fm radyolu mp3 satmakta

bu ürünü kullanma fırsatım oldu bence mp3 ve video için yeterli bir ürün pil süresi de dikkate alınmalı, düzgün bir kulaklıkla kullanımı dahada keyifli. Zira kendi kulaklığı bence yetersiz.

Bir haftadır bu ürünü kullanıyorum.Yorumlarda belirtildiği gibi son ses üzeyi yetersiz.Yüksek ses müzik dinlemeyi sevenler ve video oynatıcı özellik arayanlar için çok ideal değil.Fakat küçük,kullanımı basit bir menusu var,Türkçe dil seçeneği ve en önemlisi 16gb olması ve fiyatının da uygun oluşu harika.Sesli kitaplar seçeneğini de beğendim.

sesi gayet yüksek ayarlar bölümünde ses seviyesi ayarı var maximuma getirirseniz sorun çıkmıyor üs son sınır yükseliyor yani.

ekolayzırdan rock ayarına getirin ya da elle en yüksek seviyeye getirdiniz mi gayet iyi sesi çıkıyor..

ben de alıcam fakat üç seçeneğim var. bu ürün, greentech gt-p11 ve orite-jwd w110.radyolu, bataryası sağlam bişey istiyorum.bunlardan başka önerisi olan varsa yada bunlardan hangisi bi söyleyebilir mi lütfen ?

arkadaşlar video formatı nedir bunun

ben 3 senedir kullanıyorum gayette memnunum

kullanıla bılecek en güzel mp4 tasarım ve ses olarak mukkemmel

Sen de yorum yaz