Philips HTS7200/12 incelemesi Philips HTS7200/12: Berrak ses

CHIP ONLINE Notu
85
Özetle

Patlamış mısır, Philips'in LED LCD TV'si ve Blu-Ray oynatıcılı ses sistemi mükemmel bir oturma odası için ideal.

Daha derin ve dolgun baslar için DoubleBASS teknolojisine sahip.

Full HD TV'nize eşlik edecek başarılı bir sinema sistemi.

FullHD bir LED TV satın almakla hayalinizdeki mükemmel oturma odasını yaratmada ilk adımı atabilirsiniz fakat gerçek anlamda bir çoklu ortam odası için ses sistemi şart. Philips'in Blu-ray oynatıcısı ile birlikte gelen şık ses sistemi HTS7200/12 yumuşak kubbe tweeter'ları ile çok temiz bir ses sunuyor. DTS-HD ve Dolby TrueHD desteğine de sahip olan ürün yüksek doğrulukta çevresel ses deneyimi sunuyor. MP3 dosyalarında sıkıştırma ile kaybolan sesleri geri getiren Fullsound teknolojisinin yanında HTS7200/12, daha derin ve dolgun baslar için DoubleBASS teknolojisine sahip.440W RMS çıkış gücüne sahip olan ürün filmler ve müziklerde gayet başarılı bir ses performansı sunuyor. Son olarak alüminyum kaplı yüzeyi ve stil sahibi tasarımı ile oturma odanıza renk getirecek bir ürün.

Philips HTS7200/12 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Philips HTS7200/12
Ürün Türü Ev Sinema Sistemi
CHIP Online Notu 85
Üretici Philips
Teknik Detaylar
Video desteği AVI, AVCHD, MPEG1-4, DivX WMV, MKV
Ortam desteği BD, BD-R/RE 2.0, DVD, USB
Görüntü çıkışı 720p, 1080i, 1080p
Toplam çıkış 2x120W, 1x200W RMS
Frekans aralığı 40-20000 Hz
Sinyal gürültü oranı >65 dB

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

bende HTS7540/12 var sözde mkv desteği var. flash ve hdd desteği fat32 için ntfs desteği yok. mkv dosyalar büyük olunca bölmek zorunda kalıyorsunuz. yeni level 5.1 mkv leri oynatmıyor vs.

o kadar sacma bır urunku bu nasıl bu kadar yıldız alır bilemiyorum acaba cunku saymakla bıtmez arkdasın dedıgı gıbı usb fat32 gordukden sonra usb ozelliğinin hiç ama hiç anlamı kalmıyor lakin mkv uzantılarını atamıyorsun sadece divx izleyeceksen tamam ama onun ıcın ucuz divx alsanda yeter bence bırde 2.1 olması benı teredutte bırakdı dts hdtrue gibi ses ozellikleri olmasına ragmen bu üründe 2.1 sistemden alamazsın bu güzelliği birde TrueHD ses biçimi 7.1 destekler ve siz bu 7.1 sistem yerine 2.1 sistemde dinlerseniz kalitesini ordan biçersiniz artık birde mkv bölüpde dvdlere yazıp izlemek mantık dışı okadar ripleme ile vakit kaybedilmez o kadar para yerine en güzeli media oynatıcı ve reciver alırsanız daha mantıklı en azından daha kalitesini anlarsınız hemde hemen hemen aynı ücret ödersiniz ama en azından kafanız ve içiniz rahat olur uğraşmazsınız bence

ürünü yaklaşık 2haftadır taip ediyorum.özellikle hts6600 ile karşılaştırıyorum gerçi birbirlerinden farklı teknolojilere sahip.Ama gördüğüm genel kanı 6600 daha iyi bir ses çıkışı olduğu.Bu ses sisteminin sadece bluray ar dıye almak saçma olur eğer mkv. uzantılı filmleri sorunsun açıyor dts sayesinde bu filmlerin seslerini kusursuz hissediyorsanız ürün alınabilir ama mkv.oynatmada problem varsa söylediğiniz gibi bence 1200 tl vermek saçma olur.

Arkadaşlar uzun uzun yazmış.Farklı olarak sadece şunu söyleyebilirim.Philips hep böyle yapıyor. Uzak durun.Ama boşuna harcayacak paranız varsa bir şey diyemem.

Sen de yorum yaz

Turhost