Philips HTS8141/12 incelemesi Kulaklarınıza inanın

CHIP ONLINE Notu
85
  • Çevresel ses
  • Kaliteli Bas'lar
  • Esnek konumlandırma
Özetle

Film, müzik ve insan sesini en iyi şekilde duyabilmeniz için gelişmiş teknolojilere sahip olan Philips HTS8141/12 oturma odanızı canlandırıyor.

Ev sinema sistemini oluştururken yüksek ses deneyimi isteyenlere.

Philips'in bu ay test merkezimize konuk olan LED Televizyonu ile birlikte bir de ses sitemi göndermesi Test Merkezimizi adeta bir oturma odasına çevirdi. Ambisound teknolojisiyle dikkat çeken Philips HTS8141/12 az sayıda hoparlörleri ile gerçek çevresel sunmayı başarabilen nadir ürünlerden. Oturma konumu, oda şekli veya boyutunun getirdiği kısıtlamalara takılmadan 5.1 ses deneyimi sunmayı başaran ürün bunun için Psikoakustik olgu, sıralı işlem ve hassas açılı sürücü konumlandırma özelliklerinden faydalanıyor. Patentli DoubleBASS teknolojisi sayesinde ise küçük boyutlardaki subwoofer'lardan, en derin bas tonlarını bile duyabilmenizi sağlayan ürün bu işlem için düşük frekansları yakalayıp bunları subwoofer'ın duyulabilir aralığında tekrar oluşturuyor. HTS8141/12, MP3 keyfiniz için de FullSound teknolojisi sayesinde ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 dosyalarında tekrar oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirip ve genişletiyor, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Bu işlem için yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) kullanan ürün daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas ve enstrüman zenginliği sunuyor.

Philips HTS8141/12 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Philips HTS8141/12
Ürün Türü Ev Sinema Sistemi
CHIP Online Notu 85
Üretici Philips
Teknik Detaylar
Hoparlör tipi Ana ünite ile bütünleşik
Sürücüler 2 x 1" Kubbe Tweeter, 6 x 2,5" Woofer
Empedans 6 ohm
Subwoofer 1 x 6,5" Uzun menzilli
Subwoofer empedansı 4 ohm
Subwoofer frekans aralığı 35-200 Hz

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

İncelemeniz için teşekkürler fakat bilgiler baya eksik ürünün piyasada ki fiyat aralığı ve değişik resimlere yer verilse iyi olurdu.

Sen de yorum yaz

Turhost